Cz En

Jumping Open II.

  1. Datum: 24. 05. 2014
  2. Závod: Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 35.78 4.81 V V
2 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 36.65 4.69 V V
3 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 0 0 0.0 0.0 37.51 4.59 V V
4 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 37.54 4.58 V V
5 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 0.0 0.0 40.75 4.22 V V
6 010010 Markéta Juřicová A3Ch Danny od Belinky 0 0 0.0 0.0 42.08 4.09 V V
7 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 34.44 4.99 V V
8 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 1 0 0.0 5.0 36.09 4.77 V V
9 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 38.97 4.41 V V
10 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy 0 1 0.0 5.0 39.99 4.3 V V
11 021713 Radana Vykydalová Hessy z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 40.0 4.3 V V
12 066211 Zita Přichystalová Fanny Hepta 0 1 2.45 7.45 45.45 3.78 VD VD
13 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 1 1 0.0 10.0 35.61 4.83 VD VD
14 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 1 0.0 10.0 36.09 4.77 VD VD
15 058111 Klára Vogelová Amy 1 1 0.0 10.0 36.45 4.72 VD VD
16 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 1 1 0.0 10.0 37.68 4.56 VD VD
17 056008 Alena Vocelková Zippy Moravské Srdce 2 1 0.0 15.0 40.76 4.22 VD VD
DIS 071013 Daniel Navrátil Xatie Hedvábný sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012512 Petra Častová Energy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069513 Vendula Čaníková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO