Cz En

Agility družstev

  1. Datum: 05. 10. 2013
  2. Závod: Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013
  3. Rozhodčí: Meroni, Paolo (IT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.48 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 38.33 5.09 V V
2 Roman Maruszczak "EVOLUTION Willa Mora - ""EVO""" 0 0 0.0 0.0 39.06 4.99 V V
3 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 39.74 4.91 V V
4 Roman Maruszczak "VIGO de la Colline aux Marmottes - ""Vigo""" 0 0 0.0 0.0 42.99 4.54 V V
5 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 0 0.0 0.0 43.41 4.49 V V
6 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 44.39 4.39 V V
7 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 45.08 4.33 V V
8 056008 Alena Vocelková Zippy Moravské Srdce 0 0 0.0 0.0 45.51 4.28 V V
9 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 46.32 4.21 V V
10 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 46.86 4.16 V V
11 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 0 0 0.0 0.0 47.57 4.1 V V
12 012707 Ilona Beranová A3Ch Debora 0 0 0.0 0.0 48.44 4.03 V V
13 039607 Martin Ševčík A3Ch Aimee 0 0 0.0 0.0 49.58 3.93 V V
14 082109 Sabina Šťastná Onyx Diamond z Altheyrosei 0 0 0.0 0.0 50.44 3.87 V V
15 007510 Hana Ouhrabková Dorota Máchalová 0 0 0.0 0.0 50.45 3.87 V V
16 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 0.0 0.0 51.31 3.8 V V
17 020109 Zuzana Uhrinová Ebi Gail Happy Wheaten 0 0 0.0 0.0 55.23 3.53 V V
18 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 0 0.0 5.0 40.16 4.86 V V
19 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 41.08 4.75 V V
20 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 42.31 4.61 V V
21 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 1 0 0.0 5.0 44.74 4.36 V V
22 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 46.5 4.19 V V
23 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 0.0 5.0 47.4 4.11 V V
24 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis 1 0 0.0 5.0 50.67 3.85 V V
25 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 1 0.0 5.0 50.82 3.84 V V
26 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 1 0 0.0 5.0 51.08 3.82 V V
27 025411 Zuzana Dvořáková Ruby Rosse Rapa-Nui 0 1 0.0 5.0 51.63 3.78 V V
28 088309 Nikola Pokorná A3Ch Jamie Želečské vrchy 1 0 0.0 5.0 54.89 3.55 V V
29 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie 0 1 0.22 5.22 56.22 3.47 V V
30 081309 Alena Krejčová Kety 0 0 5.81 5.81 61.81 3.15 V V
31 052409 Vojtěch Plašek Anabelle Glass Bead 1 0 1.35 6.35 57.35 3.4 VD VD
32 Olga Kwiecień "EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - ""BRAVA""" 2 0 0.0 10.0 39.84 4.89 VD VD
33 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 2 0 0.0 10.0 41.72 4.67 VD VD
34 008709 Veronika Otýpková Bizzy 2 0 0.0 10.0 42.05 4.64 VD VD
35 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice 1 1 0.0 10.0 42.96 4.54 VD VD
36 043609 Lenka Nováková Echo Fiery Lucifer 2 0 0.0 10.0 46.72 4.17 VD VD
37 012609 Pavla Koukalová Cassey Od Kamenité říčky 1 1 0.99 10.99 56.99 3.42 VD VD
38 015407 Petra Hamtilová A3Ch Hannah Ithaka Bohemia 1 1 1.28 11.28 57.28 3.4 VD VD
39 015909 Marie Sedláková Barunka Werneta 1 1 2.79 12.79 58.79 3.32 VD VD
40 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 1 2 0.0 15.0 46.49 4.19 VD VD
41 040410 Veronika Vějačková Nikita 2 1 2.59 17.59 58.59 3.33 D D
42 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch 4 0 0.0 20.0 47.32 4.12 D D
DIS 058011 Helena Hošková Ajsíkjů Leader von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031410 Bohuslava Miková Aneli Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015507 Jana Vodvárková Appetite Omega Stars DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058608 Lenka Herzová Valmont Bohemia Black Diamont DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001112 Michaela Mrázková A3Ch Dorica de la Amorrada Mágica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071612 Anna Zubatá A3Ch Dupity Hupity Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008306 Jana Zemková A3Ch No Comment z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002807 Michaela Kvapilová Verra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO