Jumping soutež Feny x Psi

  1. Datum: 27. 08. 2023
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 33.55 4.77
2 007820 Veronika Veselá Bandicoot Quick Dash 0 0 0.0 0.0 34.32 4.66
3 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis 0 0 0.0 0.0 34.94 4.58
4 016723 Romana Košťálová Quaron Romantic Time Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.9 4.46
5 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 38.43 4.16
6 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 32.3 4.95
7 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 0 1 0.0 5.0 35.63 4.49
8 049816 Ivana Vošahlíková A3Ch Aerosmith Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 35.79 4.47
9 071822 Eliška Mayerová Gladiator Rebell Represent 2 0 0.0 10.0 34.69 4.61
10 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm 1 1 0.0 10.0 39.77 4.02
11 040322 Jana Kalibová Battle Mountain Bohemian Bluemoon 1 1 0.0 10.0 48.21 3.32
12 004119 Vanessa Vaníčková Lady Anabell 3 0 0.0 15.0 37.11 4.31
DIS 021922 Hana Stuchlíková Highway to Hell Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025622 Lenka Brojová Mariah C. De Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizer Tomáš Smart Snoopy Fitmin (Snoopy) DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054422 Jana Grygarová Quantum Mr Q Beautiful Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054721 Klára Havlíčková Twin Danitty DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055021 Iveta Ouředníčková Archibald Crazy destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061220 Michal Svatoš Engien Without Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066322 Jitka Krejcárková Angel Gardien Bailey Ursuskaj DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098022 Michal Filip Archie Od pytlákovo Evičky DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012420 Ivana Vošahlíková Geo DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041022 Natálie Mlejnková Anny Just With Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077922 Kristýna Stolcová Eli Cácorka Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS