Cz En

SOUTĚŽ PODLE PLEMEN

  1. Datum: 29. 08. 2021
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068317 Natálie Šišovská A3Ch Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 36.48 4.96
2 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 37.72 4.8
3 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.68 4.56
4 073020 Jakub Coufal Bernie 0 0 0.0 0.0 40.29 4.49
5 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 0 0 0.0 0.0 41.4 4.37
6 004417 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds 0 0 0.0 0.0 41.48 4.36
7 058919 Eva Šoršová Páya Kwanah 0 0 0.0 0.0 42.93 4.22
8 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty 0 0 0.0 0.0 46.56 3.89
9 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 1 0 0.0 5.0 33.35 5.43
10 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 34.04 5.32
11 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 0 1 0.0 5.0 34.86 5.19
12 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 36.17 5.0
13 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 38.99 4.64
14 027817 Růžena Hronová Kelly 1 0 0.0 5.0 39.86 4.54
15 012420 Ivana Vošahlíková Geo 1 0 0.0 5.0 42.29 4.28
16 018721 Vanessa Toušková Gamba Diandra 2 0 0.0 10.0 38.9 4.65
17 007820 Veronika Veselá Bandicoot Quick Dash 1 1 0.2 10.2 48.2 3.76
18 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 1 5.9 10.9 53.9 3.36
19 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně 2 0 2.79 12.79 50.79 3.56
20 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 3 0 0.0 15.0 32.91 5.5
21 016521 Ivan Pospíšil B-free Bibi of Deer s woods 2 1 0.0 15.0 35.41 5.11
22 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts 2 1 0.0 15.0 39.98 4.53
23 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar 1 2 0.78 15.78 48.78 3.71
24 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku 2 1 5.99 20.99 53.99 3.35
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073916 Iveta Mihulová Achilles Atilla Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081820 Adéla Mühlbacherová Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039720 Stella Polášková Bentley Arlet Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004119 Vanessa Vaníčková Lady Anabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061220 Michal Svatoš Engien Without Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038420 Aneta Pechoušková Aina De Bumerin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS