Cz En

Agility Teams Large

  1. Datum: 17. 06. 2017
  2. Závod: Třeboň - IABC 2017
  3. Rozhodčí: Fried, Hans (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.52 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 34.69 5.48 V V
2 Schreiner Christoph Montana's Spirit Feel Like Heaven 0 0 0.0 0.0 36.72 5.17 V V
3 Schreiner Christoph Ebaneeza Like Delorean Dynamite 0 0 0.0 0.0 38.09 4.99 V V
4 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 38.35 4.95 V V
5 Guobys Vytautas Uno Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 39.04 4.87 V V
6 Mandl-Mösinger Helene Gin vom Wolfsschlössl 0 0 0.0 0.0 39.5 4.81 V V
7 Schreiner Michaela Appealing Ayla of Bavarian Valley 0 0 0.0 0.0 40.28 4.72 V V
8 Neubauer Thomas Dwain 0 0 0.0 0.0 40.34 4.71 V V
9 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 0 0.0 0.0 40.85 4.65 V V
10 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 41.0 4.63 V V
11 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.19 4.61 V V
12 Stöger Robert Daffy vom Wolfsschlössl 0 0 0.0 0.0 41.5 4.58 V V
13 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 0 0 0.0 0.0 41.81 4.54 V V
14 052215 Ivan Pospíšil Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.34 0.34 42.34 4.49 V V
15 Handler Robert Kratos 0 0 0.97 0.97 42.97 4.42 V V
16 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké 0 0 1.63 1.63 43.63 4.35 V V
17 Pivoriunas Eimantas Eidzie 0 0 2.31 2.31 44.31 4.29 V V
18 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje 0 0 2.46 2.46 44.46 4.27 V V
19 Pils Sabrina Genetic IQ Be Cool 1 0 0.0 5.0 36.12 5.26 V V
20 Kollmann Manuela O'Conner of Dark Spirits 1 0 0.0 5.0 36.28 5.24 V V
21 Vasciliene Rasa SU MEILE BASSETERRE 1 0 0.0 5.0 38.37 4.95 V V
22 Vasciliene Rasa PITONAS GERA NUOTAIKA 1 0 0.0 5.0 38.41 4.95 V V
23 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 1 0 0.0 5.0 38.72 4.91 V V
24 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 39.12 4.86 V V
25 Ciesiunas Rimvydas Holland Hero 1 0 0.0 5.0 39.44 4.82 V V
26 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 0 1 0.0 5.0 39.85 4.77 V V
27 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 1 0 0.0 5.0 41.0 4.63 V V
28 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 1 0 0.0 5.0 41.34 4.6 V V
29 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts 1 0 0.0 5.0 41.94 4.53 V V
30 Schletz Karolina Mawlch Keele 0 1 0.28 5.28 42.28 4.49 V V
31 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 0 1 1.31 6.31 43.31 4.39 VD VD
32 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 1 2.03 7.03 44.03 4.32 VD VD
33 Dudas Katharina Lucky Summer Venus 0 1 2.4 7.4 44.4 4.28 VD VD
34 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 0 1 3.15 8.15 45.15 4.21 VD VD
35 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 1 4.1 9.1 46.1 4.12 VD VD
36 Eesmaa Vambola Ar`tfulfox`s Known As Hotberry 1 0 4.25 9.25 46.25 4.11 VD VD
37 Guzeviciute Gintare Gaza 2 0 0.0 10.0 36.57 5.2 VD VD
38 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 0 0.94 10.94 42.94 4.42 VD VD
39 Tikk Janeli Konuveres Nostalgic Covergirl 1 0 8.16 13.16 50.16 3.79 VD VD
40 Pata Reelika Zboj Epaton 2 0 3.19 13.19 45.19 4.2 VD VD
41 Hänny Hans Happy Hooligans Alice 1 1 3.28 13.28 45.28 4.2 VD VD
42 Eesmaa Vambola Sheeprockers Arishi 1 1 3.97 13.97 45.97 4.13 VD VD
43 Halász Ildikó Keke Bergerac De Hu 0 0 14.47 14.47 56.47 3.36 VD VD
44 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 2 1 0.0 15.0 40.1 4.74 VD VD
45 Dudas Katharina Amazing Lee Ann of Styrian Westpoint 2 1 0.0 15.0 40.18 4.73 VD VD
46 028513 Eva Šoršová A3Ch Issis z Ostrova Baber 1 1 6.97 16.97 48.97 3.88 D D
47 Ochmanaite Ermina Moliberta 3 0 2.6 17.6 44.6 4.26 D D
48 Dudas Katharina Nasgul Borders Fantastic Face 1 2 4.21 19.21 46.21 4.11 D D
49 Marton Sarolta Herding Devils Away to me Popeye 3 1 0.0 20.0 37.9 5.01 D D
50 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde 1 2 5.22 20.22 47.22 4.02 D D
51 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 20.44 20.44 62.44 3.04 D D
52 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 2 1 15.97 30.97 57.97 3.28 BO BO
53 Belaj Jaroslava Forrest 8 1 9.81 54.81 51.81 3.67 BO BO
DIS Ciesiunas Rimvydas Orri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lepik Anneli Fire Rock Extreme DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hauer Harald Nitro of Dark Spirits DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kollmann Manuela Montana's Spirit First Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bytyci Susanna Fly the Coop Allegro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pils Sabrina Lucky Summer You're my destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Schletz Karolina Timberhill's Crashtest Dummy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077016 Iveta Ouředníčková Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084313 Ivana Hájková Trust the Feeling Pretty Bear DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045016 Ivana Hájková Brooklyn Honeymoon Sainsbury's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073916 Iveta Mihulová Achilles Atilla Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Handler Robert Seven Seas I.-C.Raven Amazing Dell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Balber Stephanie Airborne Happiness Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hájeková Nadežda Chess Hilary Zagato DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vilbikiene Gintare A'Smite Balkunai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hänny Hans FairPlay zum Chasseralblick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Csemezová Lucia Bessy z Krojčenku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pata Breit Franky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Stöger Robert Ghost vom Wolfsschlössl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mandl-Mösinger Helene Bacardi vom Wolfsschlössl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mösinger Manfred I am Angel van de Duvetorre DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Neubauer Monika Arrow of Ky´s Spirit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zehethofer Michelle Little Lee of Dank Spirit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS