Cz En

Jumping open S

  1. Datum: 14. 05. 2017
  2. Závod: Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod)
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 29.13 5.84
2 030915 Jana Štefková Jenny 0 0 0.0 0.0 30.85 5.51
3 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 30.98 5.49
4 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 31.28 5.43
5 009917 Magda Zajacová Agira z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 31.9 5.33
6 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 32.8 5.18
7 079215 Hana Bekerová Caireen Mondeo 0 0 0.0 0.0 32.93 5.16
8 027715 Vladimíra Omelková Gorda Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 34.59 4.91
9 080014 Soňa Haluzová A3Ch Beruška Z Barbořinského vršku 0 0 0.0 0.0 34.63 4.91
9 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 34.63 4.91
10 000414 Anna Dušánková A3Ch Jamie Lee Jet ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 35.79 4.75
11 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel 0 0 0.0 0.0 36.93 4.6
12 022514 Ilona Smrčková Dambra od Belinky 0 0 0.0 0.0 37.79 4.5
13 041716 Michaela Štemproková Hessy Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 38.06 4.47
14 046311 Andrea Hudečková Nelly 0 0 0.0 0.0 38.47 4.42
15 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 31.97 5.32
16 055515 Barbora Dobrovolná Maggie 1 0 0.0 5.0 33.08 5.14
17 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 1 0 0.84 5.84 42.84 3.97
18 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 0 1.24 6.24 43.24 3.93
19 004312 Ludmila Bartošíková A3Ch Diesel Viking Tantum Auri 2 0 0.0 10.0 34.68 4.9
20 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 2 0.0 10.0 37.3 4.56
21 012913 Aleš Němec Vincent 1 1 0.0 10.0 39.35 4.32
22 069716 Jesika Jurečková A3Ch Uni Katy Perla z Polabí 0 2 4.71 14.71 46.71 3.64
23 056916 Michal Horáček Xsony z Agova dvora 1 2 1.7 16.7 43.7 3.89
DIS 029616 Martin Mikula Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004112 Martina Šimčíková Dalasi Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009412 Veronika Tobolková Jameson Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038814 Jana Zemková A3Ch Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS