Cz En

022514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ilona Smrčková, Run as one

    Člen KA

Pes

  1. Dambra od Belinky, Sheltie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  2. Jumping Open: 9/20, 53.15 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  3. ZkA I: Diskvalifikován

  4. ZkA II: 5/11, 50.67 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  5. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  6. jumping: Diskvalifikován

  7. zkouška1: Diskvalifikován

  8. zkouška2: 3/4, 52.09 s, 12.09 tr. b., 3.3 m/s

  9. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  10. Jumping So A2+3 S S: 8/15, 45.17 s, 12.17 tr. b., 4.05 m/s

  11. Zkouška Ne-1 SA2: Diskvalifikován

  12. Zkouška Ne-2 SA2: Diskvalifikován

  13. Zkouška So-1 SA2: 2/6, 56.73 s, 29.73 tr. b., 2.94 m/s

  14. Zkouška So-2 SA2: Diskvalifikován

  15. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  16. Jumping Veteran: Diskvalifikován

  17. Tuneliáda Veteran: 2/6, 52.58 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  18. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  19. Agility Trial I: Diskvalifikován

  20. Agility Trial II: 4/5, 55.84 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s

  21. Jumping Open: Diskvalifikován

  22. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  23. Hvezdy minulosti: 2/2, 40.14 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  24. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  25. CURRICULUM S: Diskvalifikován

  26. TRIAL II. SA2: 6/13, 47.13 s, 12.13 tr. b., 3.82 m/s

  27. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  28. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  29. Jumping A2+3 : Diskvalifikován

  30. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  31. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  32. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  33. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  34. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  35. Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Agility Trial II: Diskvalifikován

  37. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  38. Agility Trial I: Diskvalifikován

  39. Agility Trial II: 2/9, 50.3 s, 7.3 tr. b., 3.5 m/s

  40. Jumping I: 16/23, 46.69 s, 5.69 tr. b., 3.9 m/s

  41. Jumping II: Diskvalifikován

  42. Jumping Open: Diskvalifikován

  43. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  44. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  45. Agility S: 5/19, 49.99 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  46. Jumping S: 7/19, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  47. zkouška 1 SA2: 5/7, 48.51 s, 16.51 tr. b., 3.65 m/s

  48. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  49. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  50. zkouška 4 SA2: 3/9, 46.25 s, 10.25 tr. b., 3.37 m/s

  51. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  52. Agility open S: Diskvalifikován

  53. Jumping open S: 12/31, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  54. Zkouška SA2: 6/11, 54.44 s, 18.44 tr. b., 3.2 m/s

  55. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  56. Agility Trial I: 2/8, 50.52 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  57. Agility Trial II: Diskvalifikován

  58. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  59. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  60. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  61. Jumping open S: Diskvalifikován

  62. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  63. Agility I SH: Diskvalifikován

  64. Jumping II SH: 12/18, 44.64 s, 7.64 tr. b., 3.72 m/s

  65. Jumping I SH: Diskvalifikován

  66. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  67. Agility Trial I: 4/7, 51.74 s, 6.74 tr. b., 3.81 m/s

  68. Agility Trial II: 4/7, 52.42 s, 15.42 tr. b., 3.57 m/s

  69. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  70. Agility: 5/12, 42.35 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  71. Agility II: 4/12, 43.11 s, 15.0 tr. b., 3.36 m/s

  72. Jumping Open: Diskvalifikován

  73. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  74. AGILITY: 6/27, 54.63 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  75. JUMPING: Diskvalifikován

  76. SA2: Diskvalifikován

  77. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  78. Agility I: 4/13, 45.08 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  79. Agility II: 5/13, 50.13 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  80. HCV Jumping: Diskvalifikován

  81. Jumping 1: Diskvalifikován

  82. Jumping 2: Diskvalifikován

  83. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 15/24, 56.73 s, 15.0 tr. b., 3.24 m/s

  84. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  85. Agility I: 4/10, 42.78 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  86. Agility II: 3/10, 38.0 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  87. TUNELIADA: 16/29, 29.45 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  88. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  89. agility S: 6/18, 52.31 s, 10.31 tr. b., 3.5 m/s

  90. jumping 1 S: Diskvalifikován

  91. jumping 2 S: Diskvalifikován

  92. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  93. zkouška 2 SA2: 2/5, 52.34 s, 15.34 tr. b., 3.52 m/s

  94. zkouška Ne SA2: 2/5, 57.74 s, 25.74 tr. b., 3.24 m/s

  95. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  96. Agility open S: Diskvalifikován

  97. Jumping open S: Diskvalifikován

  98. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  99. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  100. Agility I: Diskvalifikován

  101. Agility II: Diskvalifikován

  102. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  103. 10.prorubská: Diskvalifikován

  104. 9.prorubská: Diskvalifikován

  105. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  106. Agility SA S: Diskvalifikován

  107. Jumping SA S: 10/31, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  108. Zk SA2 SA2: Diskvalifikován

  109. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  110. I. zkouška SA2: 4/9, 42.16 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  111. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  112. Agility neděle S: Diskvalifikován

  113. Jumping neděle S: Diskvalifikován

  114. Zkouška neděle SA2: Diskvalifikován

  115. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  116. Agility: Diskvalifikován

  117. Agility Open I: Diskvalifikován

  118. Jumping Open I: 5/15, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  119. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  120. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  121. I.zkouška SA2: 3/10, 49.65 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  122. JUMPING S: Diskvalifikován

  123. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  124. Agility: Diskvalifikován

  125. Agility Open: 19/24, 47.23 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  126. Jumping Open: 16/24, 42.65 s, 12.65 tr. b., 3.24 m/s

  127. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  128. Agility S: Diskvalifikován

  129. Jumping S: Diskvalifikován

  130. Zkouška SA2: 3/13, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  131. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  132. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  133. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  134. Jumping S: Diskvalifikován

  135. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  136. Agility I: Diskvalifikován

  137. Agility II: 5/8, 57.53 s, 14.53 tr. b., 2.94 m/s

  138. Agility III: Diskvalifikován

  139. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  140. Agility So S: Diskvalifikován

  141. Jumping So S: Diskvalifikován

  142. Zkouška So SA2: 7/11, 54.01 s, 21.01 tr. b., 3.15 m/s

  143. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  144. Agility I: 8/10, 43.19 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  145. Agility II: Diskvalifikován

  146. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  147. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  148. I. Agility: 1/9, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  149. II. Agility: Diskvalifikován

  150. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  151. Jumping So S: Diskvalifikován

  152. Zkouška II So SA2: Diskvalifikován

  153. Zkouška I So SA2: 2/11, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  154. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  155. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  156. I.zkouška SA2: Diskvalifikován

  157. Jumping S: Diskvalifikován

  158. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  159. 1. Agility: 2/8, 44.72 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  160. 2. Agility: Diskvalifikován

  161. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  162. I. Agility: 3/13, 50.78 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  163. II. Agility: Diskvalifikován

  164. Jumping Open: Diskvalifikován

  165. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  166. Zkouška III. SA1: 1/9, 33.9 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  167. Zkouška II. SA1: 3/9, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  168. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  169. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  170. Agility: 2/16, 45.41 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  171. Jumping: Diskvalifikován

  172. SA1: 1/5, 52.63 s, 10.0 tr. b., 2.77 m/s

  173. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  174. Agility "zkoušky I.": 3/9, 39.48 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  175. Agility "zkoušky II.": 5/9, 47.09 s, 15.09 tr. b., 3.25 m/s