Cz En

Jumping open S

  1. Datum: 03. 12. 2016
  2. Závod: Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.84 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 28.75 4.94
2 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 30.92 4.59
3 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 31.34 4.53
4 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 31.63 4.49
5 035912 Lenka Suchá Appaloosa Victoria Festiva 0 0 0.0 0.0 31.84 4.46
6 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s 0 0 0.0 0.0 31.96 4.44
7 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 0 0 0.0 0.0 32.32 4.39
8 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz 0 0 0.0 0.0 32.51 4.37
9 064209 Lenka Suchá Cewin Deleware 0 0 0.0 0.0 34.84 4.08
10 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 34.95 4.06
11 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 0 0 0.0 0.0 35.05 4.05
12 000414 Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 36.34 3.91
13 057016 Margit Horáčková A3Ch Sáry ze Šternberské strže 0 0 0.22 0.22 37.22 3.82
14 028414 Lucie Kučerová Diky od Rybářských stavů 0 0 1.49 1.49 38.49 3.69
15 035916 Pavlína Hyková Majk 0 0 1.97 1.97 38.97 3.64
16 036616 Vladislav Kubica Merlin 0 0 2.88 2.88 39.88 3.56
17 072511 Jana Šůstalová Matýsek 0 0 3.56 3.56 40.56 3.5
18 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 1 0.0 5.0 33.31 4.26
19 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 1 0.0 5.0 35.21 4.03
20 001614 Karla Březíková Cedrik Lady Beetle 1 0 0.0 5.0 36.03 3.94
21 043607 Alena Janská Best Girl Chancy Remus 0 1 0.0 5.0 36.27 3.92
22 056916 Michal Horáček Xsony z Agova dvora 0 1 0.24 5.24 37.24 3.81
23 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel 0 2 0.0 10.0 36.81 3.86
24 043116 Nikola Šemberová With African Gold z Arcamony 0 2 2.9 12.9 39.09 3.63
25 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 2 4.72 14.72 41.72 3.4
DIS 022514 Ilona Smrčková Dambra od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035115 Martina Viktorová Danaa Sophia Rose of Silesia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051313 Tereza Zemanová Freya Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055515 Barbora Dobrovolná Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031216 Eliška Greplová Sofie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS