Cz En

Jumping Open II

  1. Datum: 17. 04. 2016
  2. Závod: Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 28.59 6.02 V V
2 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 29.12 5.91 V V
3 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 30.31 5.67 V V
4 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 30.53 5.63 V V
5 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 30.66 5.61 V V
6 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 30.97 5.55 V V
7 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 0 0.0 0.0 31.09 5.53 V V
8 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 31.1 5.53 V V
9 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 31.36 5.48 V V
10 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 32.01 5.37 V V
11 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 32.04 5.37 V V
12 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 34.13 5.04 V V
13 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 34.98 4.92 V V
14 001916 Zuzana Kelnarová Alcarmo Eriien 0 0 0.0 0.0 36.35 4.73 V V
15 023409 Tereza Snášilová Denny 0 0 0.0 0.0 37.1 4.64 V V
16 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 1 0 0.0 5.0 30.6 5.62 V V
17 001515 Anna Jarošová Annabelle Bleu Colline 0 1 0.0 5.0 33.3 5.17 V V
18 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 39.03 4.41 V V
19 007014 Miroslava Suchánková Abigail z Vejřího hnízda 1 0 2.72 7.72 43.72 3.93 VD VD
20 000214 Aleš Fuks Rasty 0 1 5.96 10.96 46.96 3.66 VD VD
21 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 1 0 7.83 12.83 48.83 3.52 VD VD
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009913 Kristýna Schreierová Harmonia z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO