Cz En

Agility I

  1. Datum: 18. 10. 2015
  2. Závod: Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 3.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062212 Lenka Kabátová Anny 0 0 0.0 0.0 40.85 3.75 V V
2 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 35.07 4.36 V V
3 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 0 1 0.0 5.0 37.24 4.11 V V
4 036108 Petra Ušelová Ally From Crazy Sun 1 0 0.0 5.0 37.42 4.09 V V
5 077714 Sabina Jurková Beniamino Fiammante Astro 0 1 0.0 5.0 39.96 3.83 V V
6 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 1 1 0.0 10.0 38.23 4.0 VD VD
7 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 2 0 0.0 10.0 38.81 3.94 VD VD
8 000515 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron 0 2 1.31 11.31 47.31 3.23 VD VD
9 039415 Vladimír Novák Deann Gold Fredina Agi 0 1 9.79 14.79 55.79 2.74 VD VD
10 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland 2 1 0.67 15.67 46.67 3.28 VD VD
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087512 Alena Semelová Andy Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049414 Martina Filiačová Await Your Future My Sentinel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017811 Tereza Lisková Roxette Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028014 Pavel Novák Odyssea Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061912 Simona Neckařová Boomerang Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052514 Pavel Říha Indiana Jones Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044711 Pavla Tomanová Gufy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071112 Jana Proroková I'Bono Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093714 Alena Semelová Bert Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064813 Michal Fikerle Astonishing Flare by African Legacy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081713 Hana Marková Alfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO