Cz En

Agility L

  1. Datum: 20. 06. 2015
  2. Závod: Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 35.92 4.65
2 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.96 4.64
3 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.42 4.59
4 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 37.71 4.43
5 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 38.44 4.34
6 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 39.12 4.27
7 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 1 0 0.0 5.0 35.53 4.7
8 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 36.93 4.52
9 Nina Zdrazilova Guilian Jumpin Joker´s 1 0 0.0 5.0 41.74 4.0
10 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 1 0 0.0 5.0 43.29 3.86
11 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 1 0.0 5.0 43.93 3.8
12 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 1 0 0.4 5.4 44.4 3.76
13 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken 0 0 5.75 5.75 49.75 3.36
14 021415 Monika Anderlová Mia 0 1 4.59 9.59 48.59 3.44
15 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 33.92 4.92
16 030014 Miluše Mikulová Azira Džuka 0 1 5.69 10.69 49.69 3.36
17 054914 Monika Koutná Keysi 2 1 0.47 15.47 44.47 3.76
18 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog 3 0 9.92 24.92 53.92 3.1
19 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 7 0 0.0 35.0 37.46 4.46
20 046008 Pavla Medková Uther Pandragon Braudag 4 0 15.94 35.94 59.94 2.79
21 061213 Kateřina Džumanová Aran Džuka 2 2 21.04 41.04 65.04 2.57
DIS 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021214 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021514 Jana Lutnerová Arwen Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090412 Nikol Mrázová Ace Sam Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088214 Adéla Zapletalová Brixie Bohemians Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS