Cz En

Agility

  1. Datum: 08. 05. 2015
  2. Závod: Rosice u Brna - Ultimate Friday
  3. Rozhodčí: Hauser, Sabrina (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 36.7 4.63
2 066314 Adriana Slezáková Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 39.7 4.28
3 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 40.25 4.22
4 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers 0 0 0.0 0.0 40.99 4.15
5 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 0 0 0.0 0.0 42.76 3.98
6 Millan Kralova Renata Crash / Crash Quick Angel 1 0 0.0 5.0 37.9 4.49
7 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 38.51 4.41
8 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 0 0.0 5.0 41.86 4.06
9 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 0 0.0 5.0 42.24 4.02
10 Millan Kralova Renata Ziggy / Earl Ziggy Dei MAtiblu 0 1 0.0 5.0 42.35 4.01
11 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 1 0 0.0 5.0 46.46 3.66
12 062513 Petr Varró Sára 0 1 3.29 8.29 53.29 3.19
13 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 1 1 0.0 10.0 41.36 4.11
14 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 1 1 0.0 10.0 47.49 3.58
15 009713 Kristina Půdová Calvin of Nazgul Borders 3 0 0.0 15.0 35.84 4.74
16 066114 Veronika Hejralová Cox z Vysokého Újezda 3 0 0.0 15.0 36.68 4.63
17 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně 2 1 0.0 15.0 42.31 4.02
18 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 2 0.0 15.0 46.38 3.67
19 042610 Silvie Jasičová Affiza Morrison 2 1 1.25 16.25 51.25 3.32
20 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 3 1 0.0 20.0 39.9 4.26
21 083313 Libor Babák Bongo Saphir Callistopeia 3 1 0.0 20.0 48.7 3.49
DIS 032214 Iva Momirovová Orange Express Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034915 Zdeněk Štark Bonny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000515 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060214 Veronika Patermannová Asheera Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Popovičová Karin Blaze / Flores Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052514 Pavel Říha Indiana Jones Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071914 Ivana Němečková Ababuo Rango Dark Side Legion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081713 Hana Marková Alfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041314 Alena Vaníčková Blossom Locyka Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079211 Ivana Němečková Jolie Jersey Starý Machnáč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vaino Tuuli Olli / Crazy About You Capricole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS