Cz En

Prvomájové závody agility 2015 - A

  1. Datum: 01. 05. 2015
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 106.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013413 Petra Škodová Monty 1 0 0.0 5.0 45.19 4.12 V V
2 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 1 0 0.0 5.0 48.88 3.81 V V
3 077414 Martina Novotná Cluster Buster Koryfej 0 2 0.0 10.0 43.17 4.31 VD VD
4 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 1 0.0 10.0 43.41 4.28 VD VD
5 065814 Daniela Benešová Cirius z Letinské kovárny 0 2 1.12 11.12 54.12 3.44 VD VD
6 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 3 2 0.0 25.0 48.53 3.83 D D
7 062313 Radka Křelinová Miky 5 0 0.0 25.0 52.47 3.54 D D
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030414 Jiří Hosman Zack z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057014 Renata Jandová We are together Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022615 Zuzana Kvasničková Ibiza Iza Goldest Danubius DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012815 Lucie Pavlíková Kulich DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092014 Kateřina Pšeničková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037213 Jarmila Hlaváčková Conny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071713 Lenka Čerychová Valeri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008112 Jitka Šámalová A3Ch Mazlik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS