Cz En

Jumping Squads

  1. Datum: 21. 02. 2015
  2. Závod: Czeladź, PL - SILESIAN OPEN
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 25.97 6.16 V V
2 Olga Kwiecień Brava 0 0 0.0 0.0 26.11 6.13 V V
3 Roman Maruszczak Evo 0 0 0.0 0.0 27.1 5.9 V V
4 Zsuzsa Veres Eta 0 0 0.0 0.0 27.37 5.85 V V
5 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 27.79 5.76 V V
6 Marzena Brzeska-Jasiuk Neska 0 0 0.0 0.0 27.97 5.72 V V
7 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 28.54 5.61 V V
8 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 28.56 5.6 V V
9 Eszter Both Rokka 0 0 0.0 0.0 28.61 5.59 V V
10 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 29.66 5.39 V V
11 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 29.7 5.39 V V
12 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 0 0 0.0 0.0 30.17 5.3 V V
13 Katka Szczepkowska Vigo 0 0 0.0 0.0 30.34 5.27 V V
14 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx 0 0 0.0 0.0 31.97 5.0 V V
15 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 32.31 4.95 V V
16 Sylwia Sękowska Yarpen 0 0 0.0 0.0 33.7 4.75 V V
17 020313 Ivana Suchardová A3Ch Griotte Girl z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 35.55 4.5 V V
18 Marzena Brzeska-Jasiuk Kawa 0 0 0.0 0.0 36.11 4.43 V V
19 Zuzanna Turecka Kohi 0 0 0.0 0.0 36.55 4.38 V V
20 040410 Veronika Vějačková Nikita 0 0 0.0 0.0 37.86 4.23 V V
21 Tomasz Tarnowski Pedro 0 0 0.0 0.0 38.06 4.2 V V
22 Rebeka Rády Pletyka 1 0 0.0 5.0 26.47 6.04 V V
23 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 27.28 5.87 V V
24 Karolina Zawistowska Emula 0 1 0.0 5.0 36.85 4.34 V V
25 Anita Jančovičová Izzi 0 1 0.0 5.0 38.39 4.17 V V
26 Sylvia Fähsel Djuma 2 1 0.0 15.0 32.95 4.86 VD VD
DIS Nina Bekasiewicz Eyt DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aleksandra Grochowska Vado DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Weronika Karasiewicz Kolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Natalia Lipińska Dżoel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarzyna Śwircz Shiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzanna Felczak Ghan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Agata Pruska Rossa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Guzy Jumpi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Frank Burkhardt Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043814 Martina Konečná Agent z faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzia Paluch Kes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO