Cz En

020313

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Suchardová, LbP Agility Team

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Griotte Girl z Tylenu Moravia, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  2. Veteráni MA: 1/2, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  3. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  4. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 6/12, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  5. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  6. Agility: Diskvalifikován

  7. Jumping: 11/28, 39.23 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  8. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  9. Barelový a tunelový běh M: 6/19, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  10. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  11. Agility Open: 8/13, 50.82 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  12. Agility Trial: Diskvalifikován

  13. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  14. Agility M: 6/10, 42.62 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  15. Hra M: 7/10, 18.5 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  16. Jumping M: Diskvalifikován

  17. Zkouška MA2: 1/3, 41.68 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  18. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  19. Agility M: 4/7, 34.76 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  20. Hra M: 5/7, 18.68 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  21. Jumping M: 3/7, 33.31 s, 0.31 tr. b., 3.96 m/s

  22. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  23. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  24. Agility M: Diskvalifikován

  25. Hra M: 8/10, 23.69 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  26. Jumping M: 2/7, 37.6 s, 1.6 tr. b., 3.46 m/s

  27. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  28. Agility M: 3/7, 45.94 s, 5.94 tr. b., 3.48 m/s

  29. Hra M: 3/6, 26.1 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  30. Jumping M: 3/7, 39.39 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  31. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  32. AGI Kategorie A2+A3 M: 2/6, 47.62 s, 12.62 tr. b., 3.36 m/s

  33. AGI Kategorie A2+A3 M: 4/6, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  34. JUMP Kategorie A2+A3 M: 2/6, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  35. JUMP Kategorie A2+A3 M: 5/6, 43.16 s, 12.16 tr. b., 3.41 m/s

  36. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  37. Agility - Medium: 11/22, 56.71 s, 23.71 tr. b., 3.05 m/s

  38. Jumping - Medium: 11/23, 40.87 s, 6.87 tr. b., 3.79 m/s

  39. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  40. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 4/9, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  41. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  42. Agility: 6/15, 46.07 s, 1.07 tr. b., 3.62 m/s

  43. Jumping: Diskvalifikován

  44. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  45. Heroutice, 1. běh: 1/6, 52.12 s, 4.12 tr. b., 3.32 m/s

  46. Heroutice, 2. běh: 1/6, 45.7 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  47. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  48. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  49. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  50. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  51. Agility M: Diskvalifikován

  52. Jumping M: Diskvalifikován

  53. Zkoušky MA3: 3/4, 48.53 s, 1.53 tr. b., 3.79 m/s

  54. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  55. 1. zkouška MA3: 1/7, 49.41 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  56. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  58. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  59. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  60. Zkouška 2 MA3: 3/5, 52.12 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  61. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  62. MA3_1 MA3: Diskvalifikován

  63. MA3_2 MA3: 1/2, 52.09 s, 5.09 tr. b., 3.72 m/s

  64. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  65. Agility M: Diskvalifikován

  66. Jumping M: Diskvalifikován

  67. Zk MA3: 1/4, 45.24 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  68. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  69. 1. Zkouška agility MA3: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška agility MA3: 1/2, 48.62 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  71. 3. Zkouška agility MA3: Diskvalifikován

  72. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  73. Jumping: Diskvalifikován

  74. Zkouška: 1/4, 49.58 s, 2.58 tr. b., 3.75 m/s

  75. Zkouška II: 1/4, 50.77 s, 0.77 tr. b., 3.78 m/s

  76. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  77. Jumping: 2/14, 30.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  78. Zka 1: 1/5, 47.83 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  79. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  80. Jumping: 5/17, 42.95 s, 7.95 tr. b., 3.45 m/s

  81. Speciální zTřeštěnec: 5/16, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  82. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  83. MA3-1 MA3: Diskvalifikován

  84. MA3-2 MA3: Diskvalifikován

  85. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  86. Agility: Diskvalifikován

  87. Jumping: 2/11, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  88. ZkA: Diskvalifikován

  89. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  90. Běh dvojic: 2/16, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  91. JUMPING: 2/16, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  92. MA3: 5/9, 47.82 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  93. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  94. Zka 1: Diskvalifikován

  95. Zka 2: Diskvalifikován

  96. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  97. Agility: Diskvalifikován

  98. Jumping: 5/19, 36.3 s, 0.3 tr. b., 3.99 m/s

  99. ZkA: Diskvalifikován

  100. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  101. Tunelový běh M: 4/11, 27.26 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  102. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  103. 1. ZK MA3: 2/3, 57.21 s, 22.21 tr. b., 3.09 m/s

  104. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  105. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  106. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  107. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  108. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  109. Agility - Ne: 6/23, 43.73 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  110. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  111. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  113. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  114. 2. ZK MA3: 1/2, 46.77 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  115. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  116. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  117. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  118. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  119. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  120. Jumping III. M: 3/17, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  121. Jumping II. M: Diskvalifikován

  122. Jumping I. M: 3/17, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  123. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  124. Czech Imp Jump Medium: 5/23, 24.53 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  125. Jumping 1 Medium: 7/24, 41.08 s, 6.08 tr. b., 3.89 m/s

  126. Jumping 2 Medium: 10/24, 45.37 s, 7.37 tr. b., 3.86 m/s

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  128. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  129. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  130. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  131. Tunelový běh M: 3/16, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  132. ZK MA3: 2/6, 47.62 s, 3.62 tr. b., 3.72 m/s

  133. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  134. ZkA II. MA3: Diskvalifikován

  135. ZkA I. MA3: Diskvalifikován

  136. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  137. 1. ZK MA3: 1/1, 42.18 s, 2.18 tr. b., 3.46 m/s

  138. 2. ZK MA3: 1/1, 36.9 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  139. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  140. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  141. 2.zkouška MA3: 1/3, 42.38 s, 1.38 tr. b., 3.92 m/s

  142. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  143. JUMPING: 3/14, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  144. MA3: Diskvalifikován

  145. ŠTAFETA DVOJIC MEDIUM: 2/12, 52.84 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  146. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  147. Jumping MA: 2/12, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  148. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  149. Zkouška MA3 II.: 1/3, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  150. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  151. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  153. Sokolov-Dolní Rychnov - Přesunuté velikonoce, 13. 06. 2015

  154. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  155. Zkouška2 MA3: Diskvalifikován

  156. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  157. Agility M: 2/11, 48.87 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  158. Jumping M: 2/12, 31.85 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  159. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  160. Agility: 2/12, 39.63 s, 1.63 tr. b., 3.58 m/s

  161. Jumping: 6/13, 39.11 s, 11.11 tr. b., 3.4 m/s

  162. Zka: Diskvalifikován

  163. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  164. 1. Zka: 4/6, 37.83 s, 6.83 tr. b., 3.57 m/s

  165. 2. Zka: Diskvalifikován

  166. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  167. Agility Individual: Diskvalifikován

  168. Agility Squads: 13/43, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  169. Jumping Individual: 7/44, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  170. Jumping Individual: 13/45, 39.23 s, 1.23 tr. b., 4.13 m/s

  171. Jumping Squads: 17/44, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  172. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  173. 1. zkouška MA3: 1/5, 49.56 s, 2.56 tr. b., 3.83 m/s

  174. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  176. MA3 - 1. zk MA3: Diskvalifikován

  177. MA3 - 2. zk MA3: Diskvalifikován

  178. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  179. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  180. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  181. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  182. "Agility ""O pohár města Děčína"" M": 5/21, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  183. Jumping M: Diskvalifikován

  184. Zkouška II. MA3: 2/2, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  185. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  186. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  187. 1. zkouška MA3: 3/10, 45.47 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  188. 2. zkouška MA3: 2/10, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  189. Kácov - 2x Zkouška Agility + závod dvojic, 09. 08. 2014

  190. MA3 - 1.: Diskvalifikován

  191. MA3 - 2.: 1/2, 54.26 s, 10.26 tr. b., 3.23 m/s

  192. MA3 - 3: Diskvalifikován

  193. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  194. 1 zkouška MA3: 3/8, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  195. 2 zkouška MA3: 2/8, 55.22 s, 7.22 tr. b., 3.59 m/s

  196. Domažlice - Chodské dvojzkoušky, 27. 07. 2014

  197. MA3_1 MA3: Diskvalifikován

  198. MA3_2 MA3: Diskvalifikován

  199. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  200. So-Agility: Diskvalifikován

  201. So-Jumping: 8/22, 43.52 s, 18.52 tr. b., 3.33 m/s

  202. So-Zkouška: 3/7, 41.42 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  203. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  204. Heroutice, 1. běh: 2/4, 53.0 s, 23.0 tr. b., 2.98 m/s

  205. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  206. Řitka - ZKOUŠKY březen 2014, 07. 03. 2014

  207. 1. zk MA2: 3/3, 41.19 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  208. 2. zk MA2: Diskvalifikován

  209. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  210. Zkouška 1 MA2: 4/4, 40.17 s, 17.17 tr. b., 3.16 m/s

  211. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  212. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  213. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  214. Heroutice, 2. běh: 1/8, 42.61 s, 1.61 tr. b., 3.29 m/s

  215. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  216. Řitka - ZKOUŠKY - únor, 07. 02. 2014

  217. 1.zkouška MA2: 2/2, 47.53 s, 9.53 tr. b., 2.9 m/s

  218. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  219. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  220. Agility MA sobota: 5/28, 48.96 s, 6.96 tr. b., 3.7 m/s

  221. Finále MA neděle: 9/18, 52.46 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  222. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  223. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  224. Zkoušky MA2 sobota: 1/14, 47.08 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  225. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2014, 17. 01. 2014

  226. 1. MA2: Diskvalifikován

  227. 2. MA2: 3/3, 41.91 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  228. Louny - O sněhovou vločku, 12. 01. 2014

  229. Agility: Diskvalifikován

  230. Jumping: Diskvalifikován

  231. Zka: 1/6, 40.43 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  232. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  233. Jumping So MA2: 2/3, 34.82 s, 0.82 tr. b., 4.11 m/s

  234. Zkouška II MA2: Diskvalifikován

  235. Zkouška I MA2: 2/3, 45.61 s, 13.61 tr. b., 3.44 m/s

  236. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2013, 06. 12. 2013

  237. 1. MA2: 1/2, 42.79 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  238. 2. MA2: 1/2, 36.66 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  239. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  240. 1. zkouška MA2: 2/7, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  241. 2. zkouška MA2: 1/7, 38.63 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  242. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  243. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  244. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  245. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  246. FINÁLE MEDIUM: Diskvalifikován

  247. JUMPING 1: Diskvalifikován

  248. JUMPING 2: 5/20, 33.3 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  249. MA2: Diskvalifikován

  250. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  251. MA2 - 1 MA2: 4/9, 51.41 s, 5.41 tr. b., 3.54 m/s

  252. MA2 - 2 MA2: 4/9, 51.32 s, 15.32 tr. b., 3.27 m/s

  253. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  254. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  255. Jumping M: 3/8, 51.66 s, 17.66 tr. b., 3.46 m/s

  256. Zkouska MA2: Diskvalifikován

  257. Strakonice - Memoriál Věry Bůbalové, 26. 10. 2013

  258. 1 zkouška MA2: Diskvalifikován

  259. Domažlice - Chodské podzimní trojzkoušky, 06. 10. 2013

  260. Druhý MA2: 3/5, 45.05 s, 5.05 tr. b., 3.4 m/s

  261. První MA2: Diskvalifikován

  262. Třetí MA2: Diskvalifikován

  263. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  264. Agility: 3/13, 42.68 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  265. Jumping: Diskvalifikován

  266. ZkA: Diskvalifikován

  267. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  268. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  269. 2. zkouška MA1: 1/5, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  270. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  271. Agility M: 11/22, 49.73 s, 11.73 tr. b., 3.56 m/s

  272. Jumping M: Diskvalifikován

  273. Zkouška MA1: 3/7, 33.36 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  274. Mrtník, Plzeň-Sever - PRAGIL "Krmiva Nýřany" 2013, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  275. Finale 1.k M: 3/9, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  276. NE_Jumping M: 5/12, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  277. NE_MA1: 2/4, 33.75 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  278. SO_Agility_M: 8/14, 58.5 s, 25.5 tr. b., 3.42 m/s

  279. So_JM1: 3/7, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  280. SO_MA1: 2/7, 27.15 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  281. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  282. Zkouška 1 MA1: 2/7, 28.45 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  283. Zkouška 2 MA1: 4/7, 33.64 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  284. Zkouška 3 MA1: 5/7, 32.9 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  285. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  286. 1. zkouška MA1: 6/9, 32.27 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  287. 2. zkouška MA1: 3/9, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  288. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován

  289. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  290. 2.Zkouška A: 1/5, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  291. Zkouška A: 3/5, 30.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  292. Cvikov - 13. Cvikovské zkoušky, 05. 08. 2013

  293. Zkouška agility MA1: 2/6, 41.57 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  294. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  295. A1_1_M: 4/9, 54.35 s, 22.35 tr. b., 2.59 m/s

  296. A1_2_M: Diskvalifikován

  297. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  298. NE - Jumping M: Diskvalifikován

  299. NE - Zkoušky MA1: 2/2, 35.89 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  300. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  301. III. zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  302. II. zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  303. I. zkouška A1 MA1: 2/6, 59.81 s, 31.81 tr. b., 2.78 m/s

  304. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  305. 1. zkouška MA1: 3/9, 38.48 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  306. 2. zkouška MA1: 3/9, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  307. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován

  308. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  309. Jumping M: Diskvalifikován

  310. Zkouška MA1: 3/7, 29.64 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  311. Skochovice - CZECH OPEN 2013, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  312. Agility II: Diskvalifikován

  313. II: Diskvalifikován

  314. JUMPING I: Diskvalifikován

  315. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  316. Finále Ch s: 2/8, 39.3 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  317. Zkoušky: 1/3, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s