Cz En

Jumping Individual

  1. Datum: 22. 02. 2015
  2. Závod: Czeladź, PL - SILESIAN OPEN
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 0
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Olga Kwiecień Brava 0 0 0.0 0.0 28.86 5.61 V V
2 043814 Martina Konečná Agent z faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 29.88 5.42 V V
3 Roman Maruszczak Evo 0 0 0.0 0.0 30.75 5.27 V V
4 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 30.88 5.25 V V
5 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.02 5.22 V V
6 Eszter Both Rokka 0 0 0.0 0.0 31.08 5.21 V V
7 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.85 5.09 V V
8 Zuzanna Felczak Ghan 0 0 0.0 0.0 32.64 4.96 V V
9 Aleksandra Grochowska Vado 0 0 0.0 0.0 32.76 4.95 V V
10 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 34.87 4.65 V V
11 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 35.07 4.62 V V
12 Anita Jančovičová Izzi 0 0 0.67 0.67 38.67 4.19 V V
13 020313 Ivana Suchardová A3Ch Griotte Girl z Tylenu Moravia 0 0 1.23 1.23 39.23 4.13 V V
14 Nina Bekasiewicz Eyt 1 0 0.0 5.0 31.92 5.08 V V
15 Weronika Karasiewicz Kolo 0 1 0.0 5.0 37.02 4.38 V V
16 Tomasz Tarnowski Pedro 0 1 0.53 5.53 38.53 4.2 V V
17 Marzena Brzeska-Jasiuk Kawa 0 1 0.91 5.91 38.91 4.16 V V
18 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 2 0.0 10.0 35.26 4.59 VD VD
19 040410 Veronika Vějačková Nikita 0 1 5.84 10.84 43.84 3.7 VD VD
DIS Aleksandra Grzelak BiPi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Rebeka Rády Pletyka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marzena Brzeska-Jasiuk Neska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Agata Pruska Rossa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzia Paluch Kes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Guzy Jumpi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarzyna Śwircz Shiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katka Szczepkowska Vigo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sylwia Sękowska Yarpen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zsuzsa Veres Eta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sylvia Fähsel Djuma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Karolina Zawistowska Emula DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzanna Turecka Kohi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Natalia Lipińska Dżoel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Frank Burkhardt Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO