Cz En

Jumping Open

  1. Datum: 16. 08. 2014
  2. Závod: Prostějov - Skok za skokem VII.
  3. Rozhodčí: Szabó, István (HU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 31.26 4.8 V V
2 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 32.87 4.56 V V
3 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 33.2 4.52 V V
4 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 33.87 4.43 V V
5 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 0 0.0 0.0 34.42 4.36 V V
6 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 34.46 4.35 V V
7 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 0 0 0.0 0.0 34.5 4.35 V V
8 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 35.01 4.28 V V
9 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 35.38 4.24 V V
10 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 35.4 4.24 V V
11 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 37.1 4.04 V V
12 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 0 0.0 0.0 37.66 3.98 V V
13 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s 0 0 0.9 0.9 38.9 3.86 V V
14 054313 Natalie Cihlářová Babila Fiammante Astro 0 0 1.2 1.2 39.2 3.83 V V
15 040212 Jana Koutníková Aillie Moravian Gate 0 0 3.36 3.36 41.36 3.63 V V
16 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 1 0 0.0 5.0 34.44 4.36 V V
17 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 1 0 0.0 5.0 35.24 4.26 V V
18 081511 Eva Sikorová Phoebe 1 0 0.0 5.0 36.78 4.08 V V
19 025111 Zuzana Říhová Bandar - Šáh Bila Kaifa 1 0 4.06 9.06 42.06 3.57 VD VD
20 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 2 0 0.0 10.0 33.0 4.55 VD VD
21 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 1 1 0.0 10.0 36.55 4.1 VD VD
22 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen 1 2 1.09 16.09 39.09 3.84 D D
23 Zsófia Bognár Recepce 1 1 13.34 23.34 51.34 2.92 D D
24 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 2 2 8.95 28.95 46.95 3.19 BO BO
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Balla-Anita Szabó Bona Dea Trista Perfect Sence DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066613 Ivana Skopalová Agira Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082509 Petra Palečková Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011514 Petr Skopal Darinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055211 Tereza Weichslová Tessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044813 Aneta Ochránková Emily Gold od Dennynky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046214 Romana Nováková Atos Captivate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082613 Milena Jančíková Jessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Balla-Anita Szabó Crossovera Perfect sence DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081713 Hana Marková Alfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO