Cz En

AGILITY

  1. Datum: 12. 10. 2013
  2. Závod: Blešno - Podzim 2013
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 87.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066312 Růžena Tylšová Sendy 0 0 0.0 0.0 41.1 4.28 V V
2 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 1 0.0 5.0 36.18 4.86 V V
3 Kocowicz Alicja Nielsen z Wiedzminskiej Stajni 0 1 0.0 5.0 41.0 4.29 V V
4 044009 Michaela Fišerová Cherry 0 1 1.0 5.62 48.62 3.62 V V
5 023609 Nikol Netíková Anny 0 1 1.0 6.36 49.36 3.57 VD VD
6 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 33.93 5.19 VD VD
7 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 2 0 0.0 10.0 36.38 4.84 VD VD
8 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 2 0.0 10.0 40.59 4.34 VD VD
9 046813 Martina Pernicová Koudy Janečková 2 0 0.0 10.0 46.23 3.81 VD VD
10 001511 Klára Erlebachová Ťapin 1 1 0.0 10.0 47.36 3.72 VD VD
11 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky 2 2 0.0 20.0 44.41 3.96 D D
12 038710 Pavla Hatašová Art ze Zátoče 2 0 10.0 20.09 58.09 3.03 D D
13 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 2 11.0 21.16 59.16 2.97 D D
14 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 1 2 13.0 27.92 60.92 2.89 BO BO
15 019310 Lucie Šafářová Odetta Fitmin 3 2 15.0 40.14 63.14 2.79 BO BO
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041612 Lenka Hindráková Fany DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048913 Markéta Zíková Nelly Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069712 Kateřina Zářecká Finta Fň Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012013 Kristýna Zechová Rising Gold Star Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014613 Pavla Pichová Akéla Brave Ze Stříbrných Luk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012305 Martina Bartoková Elsa Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043410 Barbora Vaníčková Princess Blue Joey Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS