Cz En

Jumping neděle L

  1. Datum: 21. 10. 2012
  2. Závod: Brno - Podzimní Brno 2012
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 0 0 0.0 0.0 34.28 4.93
2 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 34.41 4.91
3 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 35.06 4.82
4 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 35.99 4.7
5 Marcela Čápková Arny Plzeňský Teufel 0 0 0.0 0.0 36.16 4.67
6 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 0 0 0.0 0.0 36.64 4.61
7 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 0 0 0.0 0.0 37.86 4.46
8 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 0 0 0.0 0.0 38.13 4.43
9 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 0.0 0.0 39.65 4.26
10 004710 Eva Modlingerová Gentleman Gimli Slezský sen 0 0 0.0 0.0 39.91 4.23
11 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.79 4.04
12 089809 Daniela Nováková Jašika 0 0 0.0 0.0 41.84 4.04
13 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 33.57 5.03
14 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 34.67 4.87
15 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 0.0 5.0 36.22 4.67
16 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo 1 0 0.0 5.0 36.29 4.66
17 Marcela Čápková Antrax Sabathore 0 1 0.0 5.0 37.59 4.5
18 037907 Lucie Glejdurová Jenny 1 0 0.0 5.0 37.67 4.49
19 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 1 0.0 5.0 38.23 4.42
20 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 1 0.0 5.0 39.68 4.26
21 024404 Marie Vymazalová Ben 1 0 0.0 5.0 41.46 4.08
22 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 2 0 0.0 10.0 36.25 4.66
23 009112 Petra Sekerová Eni 1 1 0.0 10.0 37.49 4.51
24 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 1 0.0 10.0 39.84 4.24
25 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně 3 0 0.0 15.0 34.75 4.86
26 049612 Irena Vyvlečková Izabela 3 0 0.0 15.0 39.79 4.25
27 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo 3 1 0.0 20.0 45.82 3.69
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054212 Jitka Kuldová Dante Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025512 Eva Steinhauserová Amadeus Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082509 Petra Palečková Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056311 Jana Tesařová Upin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049009 Martina Holcová CZ Ascot's Cirby Z Masnerova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS