Cz En

049009

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Holcová, Psí škola Rarášek

Pes

  1. CZ Ascot's Cirby Z Masnerova, Rhodézský ridgeback

Výsledky

  1. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  2. SO - Acana agility L: 16/43, 46.27 s, 5.27 tr. b., 3.44 m/s

  3. SO - Acana jumping L: 21/46, 46.88 s, 22.88 tr. b., 3.16 m/s

  4. SO - zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  5. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  6. So-Agility: 15/45, 50.9 s, 10.9 tr. b., 3.48 m/s

  7. So-Jumping: 21/45, 42.5 s, 12.5 tr. b., 3.41 m/s

  8. So-Zkouška: Diskvalifikován

  9. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  10. LA2: Diskvalifikován

  11. LA2 I.: Diskvalifikován

  12. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  13. Agility neděle L: Diskvalifikován

  14. Agility sobota L: Diskvalifikován

  15. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  16. Jumping sobota L: 10/48, 47.58 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  17. LA1n LA1: 5/14, 51.97 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  18. LA1s LA1: 6/16, 47.75 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  19. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  20. Ne-1. LA1: Diskvalifikován

  21. Ne-2. LA1: 4/17, 49.97 s, 5.0 tr. b., 3.1 m/s

  22. Ne-Jumping L: 24/56, 46.95 s, 10.95 tr. b., 3.32 m/s

  23. So-1. LA1: Diskvalifikován

  24. So-2. LA1: 2/14, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  25. So-Jumping L: Diskvalifikován

  26. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  27. Agility - sobota: Diskvalifikován

  28. Jumping - neděle: 16/46, 41.59 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  29. Jumping - sobota: 8/45, 49.01 s, 5.01 tr. b., 3.39 m/s

  30. Zkouška - neděle: 6/15, 44.69 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  31. Zkouška - sobota: 9/18, 43.32 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  32. Prostějov - Skok za skokem V. + Pyrshep Cup, 11. 08. 2012 - 12. 08. 2012

  33. Jumping II. L: 19/41, 52.53 s, 16.53 tr. b., 3.08 m/s

  34. Jumping I. L: 7/37, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  35. Open II. L: 20/45, 57.21 s, 10.0 tr. b., 3.39 m/s

  36. Open I. L: Diskvalifikován

  37. Zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  38. Zkouška sobota LA1: Diskvalifikován

  39. Žamberk - O pohár Fitmin, 28. 07. 2012

  40. AGILITY: 15/38, 42.98 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  41. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  42. LA1: 5/18, 40.81 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  43. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  44. NE -agility Holdye memorial L: 9/22, 45.59 s, 10.59 tr. b., 3.44 m/s

  45. NE - jumping L: 6/21, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  46. NE - zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  47. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  48. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: 9/18, 32.6 s, 5.6 tr. b., 4.2 m/s

  49. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 5/18, 35.87 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  50. Brno - KK Zetor - Podzimní Brno, 15. 10. 2011 - 16. 10. 2011

  51. Agility sobota L: 9/19, 64.35 s, 21.35 tr. b., 2.75 m/s

  52. Jumping sobota I L: Diskvalifikován

  53. Opatovice nad Labem - SIRIUS CUP 2011, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  54. Agility HOLDYE MEMORIAL LARGE: 12/19, 75.42 s, 21.42 tr. b., 2.31 m/s

  55. Agility LARGE: Diskvalifikován

  56. Jumping LARGE: 6/19, 46.36 s, 3.36 tr. b., 3.43 m/s

  57. Jumping LARGE: Diskvalifikován

  58. Zkoušky LA1: 3/8, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  59. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  60. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  61. JUMPING-L: 22/33, 47.76 s, 16.76 tr. b., 3.12 m/s

  62. LA1: 2/10, 41.45 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s