Cz En

Jumping II. L

  1. Datum: 12. 08. 2012
  2. Závod: Prostějov - Skok za skokem V. + Pyrshep Cup
  3. Rozhodčí: Frühwirth, Otto (AT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 30.75 5.27
2 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 0 0 0.0 0.0 32.77 4.94
3 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 0 0 0.0 0.0 32.91 4.92
4 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 0 0 0.0 0.0 35.44 4.57
5 039108 Dušan Buček Dasty 0 0 0.0 0.0 35.57 4.55
6 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 35.79 4.53
7 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 39.5 4.1
8 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 40.22 4.03
9 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 0 1.32 1.32 42.32 3.83
10 000107 Kateřina Benešová Porsche 0 0 2.33 2.33 43.33 3.74
11 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 34.5 4.7
12 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 0 0.0 5.0 34.85 4.65
13 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 1 0 0.0 5.0 38.36 4.22
14 077811 Kristýna Veislíková Argo 0 1 0.0 5.0 38.65 4.19
15 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 0 1 2.24 7.24 43.24 3.75
16 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 2 0 0.0 10.0 38.38 4.22
17 Zuzana Vetráková Gerda 1 2 0.0 15.0 39.26 4.13
18 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 2 5.93 15.93 46.93 3.45
19 049009 Martina Holcová CZ Ascot's Cirby Z Masnerova 0 1 11.53 16.53 52.53 3.08
20 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka 0 2 6.58 16.58 47.58 3.4
21 023611 Marie Řežábková BONNIE LIBUŠSKÝ BROUČEK 1 2 5.69 20.69 46.69 3.47
DIS 029710 Věra Slezáková Olineli Dalido DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002512 Lucie Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025111 Zuzana Říhová Bandar - Šáh Bila Kaifa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031009 Martina Kalábová Arie Z Lhotecké Linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060508 Aneta Štěrbová Luce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049609 Ludmila Bučková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051910 Jiří Skolek Barbucha Katčina smečka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS