Cz En

Jumping Open - sobota S

  1. Datum: 23. 06. 2012
  2. Závod: Prostějov - Na začátek léta
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 48.0 s
  7. Délka: 130.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Pavol Vakonič Cira Caria Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 28.77 4.52
2 Hans Fried Chili der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 29.32 4.43
3 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 29.41 4.42
4 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 29.53 4.4
5 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 29.66 4.38
6 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 30.56 4.25
7 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 30.65 4.24
8 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 31.96 4.07
9 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 0.14 0.14 32.14 4.04
10 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.23 0.23 32.23 4.03
11 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 1.03 1.03 33.03 3.94
12 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 0 0 1.15 1.15 33.15 3.92
13 043212 Barbara Palatová Angie Sea of Stars 0 0 4.24 4.24 36.24 3.59
14 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže 0 0 4.38 4.38 36.38 3.57
15 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 1 0 0.0 5.0 30.82 4.22
16 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 1 0 0.0 5.0 31.25 4.16
17 Olga Kwiecień-Maniewska MIRANDA ze Sztormowej 1 0 0.0 5.0 31.3 4.15
18 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 1 0 0.33 5.33 32.33 4.02
19 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 1 0.84 5.84 32.84 3.96
20 024110 Petr Smrček Dambra od Belinky 0 0 7.1 7.1 39.1 3.32
21 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 1 2.9 7.9 34.9 3.72
22 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd 1 0 3.02 8.02 35.02 3.71
23 Pavel Krátky Eddie Fox Meadows Beetlejuice 1 0 3.04 8.04 35.04 3.71
24 082111 Simona Janošková Bety 0 0 8.12 8.12 40.12 3.24
25 Pavel Krátky Lilly Lilly z Polianky 1 0 4.2 9.2 36.2 3.59
26 Pavol Vakonič Diana Daria Tantum Auri 2 0 0.0 10.0 28.76 4.52
27 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 2 0 0.31 10.31 32.31 4.02
28 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr 1 0 6.26 11.26 38.26 3.4
29 067911 Danuše Zemanová Aisha Danang 1 0 7.93 12.93 39.93 3.26
30 011204 Eliška Vernerová Adélka Black Kickey 2 0 3.04 13.04 35.04 3.71
31 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 1 0 8.82 13.82 40.82 3.18
32 036212 Simona Janošková Sisi 1 0 10.2 15.2 42.2 3.08
33 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 2 1 0.55 15.55 32.55 3.99
34 008811 Dana Mixová Adélka 3 0 2.4 17.4 34.4 3.78
35 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi 6 0 0.0 30.0 29.42 4.42
36 076511 Kristýna Staňková With African Gold z Arcamony 2 2 12.69 32.69 44.69 2.91
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078011 Martin Nehyba Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036310 Eva Kostková Greasy fox Simarko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Kalisz GRACJA Obornicki Nornik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Kalisz NAKY ORIGINAL od Lalanki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039908 Štěpánka Vávrová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029512 Soňa Klímová Picasso de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS