Cz En

Jumping Open BO

  1. Datum: 27. 08. 2017
  2. Závod: Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 59.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.72 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 31.24 5.89 V V
2 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod 0 0 0.0 0.0 31.4 5.86 V V
3 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo 0 0 0.0 0.0 32.09 5.73 V V
4 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 32.5 5.66 V V
5 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 0 0 0.0 0.0 32.81 5.61 V V
6 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 32.85 5.6 V V
7 Monika Szpakowska Yessica Venus z Kovarny - "Yessi" 0 0 0.0 0.0 33.8 5.44 V V
8 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 34.14 5.39 V V
9 056515 Simona Vondráčková Flea Balpoa 0 0 0.0 0.0 38.7 4.75 V V
10 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 1 0 0.0 5.0 31.11 5.91 V V
11 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen 1 0 0.0 5.0 32.98 5.58 V V
12 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 0 0.0 5.0 33.35 5.52 V V
13 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s 2 0 0.0 10.0 33.78 5.45 VD VD
14 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 3 0 0.0 15.0 31.19 5.9 VD VD
15 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 2 1 0.0 15.0 35.71 5.15 VD VD
16 086716 Lucie Babulová Celebre Olbramovický kvítek 1 1 5.3 15.3 44.3 4.15 VD VD
17 043917 Nikola Kajpušová Ywy Anubis the Second 0 2 11.53 21.53 50.53 3.64 D D
18 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox 1 2 9.92 24.92 48.92 3.76 D D
19 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod 4 1 0.0 25.0 35.42 5.19 D D
DIS 068414 Libor Machát Fawkes Black z JBonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036214 Vilém Čekajle Castro Fidel Štíhlouš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086916 Angelika Drbohlavová Orchidea Extra Temperament DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002413 Miloslava Beranová Johnny Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080416 Lucie Babulová Chris Z Lounského chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080916 Barbara Lehrmundová Arrow Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002513 Miloslava Beranová Jolly Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO