Cz En

Agility L

  1. Datum: 28. 05. 2016
  2. Závod: Brno - Letní Robinsonáda 2016
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089012 Darie Dytrychová Cocky Chockie Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 41.16 4.81
2 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 41.92 4.72
3 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 45.82 4.32
4 021816 Pavel Zapletal A3Ch Arwen Pack of white paw 0 0 0.0 0.0 48.29 4.1
5 050115 Marie Kotlínová Provence Krásná Louka 0 0 0.0 0.0 51.64 3.83
6 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 40.93 4.84
7 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 1 0 0.0 5.0 41.75 4.74
8 080015 Lukáš Sova Authentic Kim Breembark 1 0 0.0 5.0 43.87 4.51
9 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 44.45 4.45
10 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 1 0 0.0 5.0 46.95 4.22
11 053614 Josef Žák Cézar 0 0 9.64 9.64 62.64 3.16
12 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock 2 0 0.0 10.0 42.48 4.66
13 052514 Pavel Říha Indiana Jones Emily Bohemia 2 0 0.0 10.0 43.43 4.56
14 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 2 0 0.0 10.0 43.44 4.56
15 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 2 0 0.0 10.0 46.14 4.29
16 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 3 0 0.0 15.0 46.83 4.23
17 046914 Iveta Ondráková Alvin 2 1 2.29 17.29 55.29 3.58
18 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 4 0 0.0 20.0 52.99 3.74
DIS 032214 Iva Momirovová Orange Express Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074013 Kateřina Halouzková Gucci Hug DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007715 Eva Kostková Pilina Rising Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024016 Pavla Vorlová Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073913 Aneta Ungerová Cookie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000515 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Suchovská Katarína Crash / Blow-by-Blow Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS