Cz En

Jumping Open Large

  1. Datum: 16. 04. 2016
  2. Závod: Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 0 0 0.0 0.0 37.77 4.98 V V
2 025610 Ivana Ondrušová Ema 0 0 0.0 0.0 38.61 4.87 V V
3 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.38 4.77 V V
4 011114 Ivana Ondrušová Apolo 0 0 0.0 0.0 42.87 4.39 V V
5 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 34.2 5.5 V V
6 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 1 0 0.0 5.0 35.54 5.29 V V
7 Millan Pierre - Yves Crash Quick Angel 0 1 0.0 5.0 37.39 5.03 V V
8 Millan Králová Renata A3Ch Earl Ziggy dei Mattiblu 0 1 0.0 5.0 38.18 4.92 V V
9 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 1 0.0 5.0 42.53 4.42 V V
10 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 2 0.0 10.0 42.14 4.46 VD VD
11 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 1 0.0 10.0 45.54 4.13 VD VD
12 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 1 2 0.0 15.0 46.18 4.07 VD VD
13 066715 Lucie Velanová Aniffe z Říše fantazie 1 1 7.08 17.08 54.08 3.48 D D
DIS 007816 Michal Šenk Ixie Mia ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064914 Tereza Čevelová Amenity Flower Velvet Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015215 Iveta Lukášová Joey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Millan Králová Renata X treme speed dei Matiblu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054115 Renata Pluskalová Y'Diana Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054215 Michael Pluskal Aalisha Nyambe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026114 Zuzana Mazurková Esa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093215 Nikol Santlerová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080015 Lukáš Sova Authentic Kim Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090515 Lukáš Sova Ashenn Lee Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Millan Pierre - Yves Astra Daphie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071213 Ljuba Řezníčková Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038512 Jana Wagnerová Mackie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Popovičová Barbora Doileag Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS