Cz En

Neděle Agility 1 L

  1. Datum: 15. 11. 2015
  2. Závod: Hlučín - Vosen Sosen
  3. Rozhodčí: Varga, Attila (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 36.6 4.97
2 Piotr Dzierzbicki Quily Gulden Land 0 0 0.0 0.0 38.59 4.72
3 Magdalena Ziolkowska Turk Mawlch 0 0 0.0 0.0 39.43 4.62
4 Natalia Lichecka SUN Legendary Stardust 0 0 0.0 0.0 40.87 4.45
5 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 41.27 4.41
6 Roman Maruszczak Barbarian fighter extremebraveheart 0 0 0.0 0.0 41.88 4.35
7 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 0 0.0 0.0 44.5 4.09
8 Roman Maruszczak Flagrant delire de loubajac 0 0 0.0 0.0 46.42 3.92
9 Magdalena Ziolkowska HETTON GRANT Bohemia Alke 1 0 0.0 5.0 39.16 4.65
10 Karolina Skowron Chili Extra Temperament 1 0 0.0 5.0 41.05 4.43
11 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 1 0.0 5.0 41.49 4.39
12 Alicja Kocowicz Nielsen z Wiedźmińskiej Stajni ( TIP) 1 0 0.0 5.0 42.15 4.32
13 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 0 1 0.0 5.0 42.51 4.28
14 Ela Rum Guinvevra Svěží vítr 1 0 0.0 5.0 45.91 3.96
15 040713 Barbora Heczková Sally 1 0 0.0 5.0 47.34 3.84
16 Magdalena Kasprzyk NNL V SMOOTH CRIMINAL 2 0 0.0 10.0 40.14 4.53
17 Monika Rylska Tessa Red TeamTempo 1 1 0.0 10.0 41.23 4.41
18 Iwona Marczak Vanda Gulden Land 2 0 0.0 10.0 43.39 4.19
19 048213 Jana Braunerová Jake Gulden Land 2 0 0.23 10.23 49.23 3.7
20 043215 Emílie Slavíková Čita 0 1 5.92 10.92 54.92 3.31
21 Jana Dabrowska Sheesha SAWA Alchera 3 0 0.0 15.0 40.54 4.49
22 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo 2 1 0.0 15.0 48.75 3.73
23 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 0 0 16.39 16.39 65.39 2.78
DIS 008515 Žaneta Bálanová Cikorka ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Anna muszynska Figo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Agnieszka Ostromecka Why Not Zet My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038512 Jana Wagnerová Mackie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdalena Ziolkowska Mawr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062212 Lenka Kabátová Anny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Beata Bawer Baila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029514 Dominika Bucová Rosmery Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Justyna Damec Attention Runo Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037712 Kristýna Lukešová Keisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061912 Simona Neckařová Boomerang Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010011 Kristýna Schreierová Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Anna Skaja POWERFUL ENERGY DRINK Delayla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Robert Domaszewicz Kaira z tylenu moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS