Cz En

Emílie Slavíková

  1. Číslo: 003994
  2. Člen KA: Ne
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 1970
  5. Členem KA do: 01. 01. 1970
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 009413 (ML), Flek

  2. 043215 (L), Čita

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  2. 1. zkouška LA2, Čita: 5/12, 47.03 s, 8.03 tr. b., 3.42 m/s

  3. 2. zkouška LA2, Čita: 5/12, 47.72 s, 13.72 tr. b., 3.37 m/s

  4. 3. zkouška LA2, Čita: 7/12, 50.71 s, 10.71 tr. b., 3.27 m/s

  5. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  6. LA2-1, Čita: Diskvalifikován

  7. LA2-2, Čita: Diskvalifikován

  8. LA2-3, Čita: 4/18, 45.23 s, 0.23 tr. b., 3.87 m/s

  9. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  10. LA1-1, Čita: 11/27, 29.01 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  11. LA1-2, Čita: 2/27, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  12. LA1-3, Čita: 3/27, 36.6 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  13. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  14. Neděle Agility 1 L, Čita: 20/47, 54.92 s, 10.92 tr. b., 3.31 m/s

  15. Neděle Jumping 2 L, Čita: Diskvalifikován

  16. Sobota 1. zkouška LA1, Čita: Diskvalifikován

  17. Sobota 2. zkouška LA1, Čita: 4/14, 44.27 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  18. Sobota Jumping 1 L, Čita: Diskvalifikován

  19. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  20. 1.zkouška LA1, Čita: 4/10, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  21. 2.zkouška LA1, Čita: 1/10, 45.06 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  22. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  23. Agility I, Flek: 6/21, 42.57 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  24. Agility II, Flek: 3/21, 34.72 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  25. Agility III, Flek: 3/21, 37.89 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  26. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  27. Agility I, Flek: Diskvalifikován

  28. Agility II, Flek: 1/11, 45.89 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  29. Agility III, Flek: 4/11, 33.99 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  30. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  31. Agility "zkouška" I., Flek: Diskvalifikován

  32. Agility "zkoušky" II., Flek: 4/11, 47.22 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  33. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  34. 1. zkouška, Flek: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška, Flek: 1/15, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  36. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  37. 1. agility, Flek: 7/26, 56.84 s, 29.84 tr. b., 2.76 m/s

  38. 2. agility, Flek: Diskvalifikován

  39. 3. agility, Flek: 5/26, 48.88 s, 13.88 tr. b., 3.13 m/s

  40. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  41. agility III. LA1, Flek: Diskvalifikován

  42. agility II. LA1, Flek: 11/22, 49.85 s, 22.85 tr. b., 3.29 m/s

  43. agility I. LA1, Flek: Diskvalifikován

  44. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 12. 05. 2013

  45. Zkouška II. LA1 LA1, Flek: 4/12, 47.8 s, 6.8 tr. b., 3.49 m/s

  46. Zkouška I. LA1 LA1, Flek: Diskvalifikován

  47. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  48. II. Zkouška LA1 LA1, Flek: 3/16, 44.2 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  49. I. Zkouška LA1 LA1, Flek: 5/16, 51.24 s, 14.24 tr. b., 3.04 m/s