Cz En

Agility L - sobota L

  1. Datum: 17. 10. 2015
  2. Závod: Brno - Podzimní Brno 2015
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.89 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 35.57 5.14
2 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 37.29 4.91
3 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 39.36 4.65
4 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.52 4.52
5 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 0 0.0 0.0 44.17 4.14
6 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 46.16 3.96
7 047913 Radim Knapek Megy 0 0 1.78 1.78 48.78 3.75
8 053614 Josef Žák Cézar 0 0 3.41 3.41 50.41 3.63
9 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 3.66 3.66 50.66 3.61
10 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 0 0.0 5.0 35.06 5.22
11 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 1 0.0 5.0 42.87 4.27
12 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 2 0 0.0 10.0 34.88 5.25
13 Pierre Yves Millan Astra Daphie 2 0 0.0 10.0 35.7 5.13
14 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 2 0 0.0 10.0 37.32 4.9
15 Pierre Yves Millan Crash Quick angel 2 1 0.0 15.0 41.02 4.46
16 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 1 2 0.0 15.0 43.94 4.16
17 039415 Vladimír Novák Deann Gold Fredina Agi 0 0 15.18 15.18 62.18 2.94
18 039715 Vladimír Novák Fredy Black Fredina Agi 0 0 23.38 23.38 70.38 2.6
19 055215 Stanislav Ošmera Coffe z Chotyně 4 1 0.0 25.0 46.12 3.97
DIS 036214 Vilém Čekajle Castro Fidel Štíhlouš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005014 Jitka Ragánová Cullen Black z JBonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056415 Michaela Tejčková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021415 Monika Anderlová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050115 Marie Kotlínová Provence Krásná Louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029614 Lucie Marková Ami Zaphíria Ohnivá záře DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073614 Martina Šťávová Ayra Ergens Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pierre Yves Millan A3ch Earl Ziggy dei Matiblu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049415 Vladimír Novák Diamond Badria´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hella Illényiová Beautiful Zara Quick Agnel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS