Cz En

Agility

  1. Datum: 19. 09. 2015
  2. Závod: Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012114 Michal Horáček Aneli Alexandria Gold 0 0 0.0 0.0 36.14 4.62 V V
2 006013 Jana Převrátilová Lucky Dream ze Skalní vyhlídky 0 0 0.0 0.0 36.56 4.57 V V
3 094214 Kristýna Živná Žofinka 0 0 0.0 0.0 39.18 4.26 V V
4 088309 Nikola Pokorná A3Ch Jamie Želečské vrchy 0 0 0.0 0.0 39.39 4.24 V V
5 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 39.6 4.22 V V
6 075309 Sabina Votýpková Xanny Černá hláska 0 0 0.0 0.0 44.15 3.78 V V
7 023512 Jana Bartošová Bigina 0 0 2.09 2.09 47.09 3.55 V V
8 083613 Aneta Kolodějová Oskar 0 0 4.18 4.18 49.18 3.4 V V
9 081309 Alena Krejčová Kety 0 0 4.81 4.81 49.81 3.35 V V
10 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 35.93 4.65 V V
11 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje 1 0 0.0 5.0 36.92 4.52 V V
12 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 1 0 0.0 5.0 38.62 4.32 V V
13 044614 Hana Pospíšilová Trixi 1 0 0.0 5.0 42.83 3.9 V V
14 059114 Tereza Zatloukalová Tobi 1 0 0.66 5.66 45.66 3.66 V V
15 071014 Barbora Štachová Bred Zli-Rů 2 0 0.0 10.0 34.81 4.8 VD VD
16 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 2 0 0.0 10.0 40.22 4.15 VD VD
17 019314 Olga Chvátalová Lover of Life Perla z Polabí 0 2 3.71 13.71 48.71 3.43 VD VD
18 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki 0 2 10.93 20.93 55.93 2.99 D D
19 053815 Michaela Dostálová Zoe 0 2 11.92 21.92 56.92 2.93 D D
DIS 020813 Michaela Dvořáková Avelanche Dreams Eimmi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042714 Šárka Horová Baci Little Black Miracle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023409 Tereza Snášilová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055711 Tomáš Rohr Alan Partut Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073713 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064814 Hana Kubíčková Moonlight Leto Slapská alej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070113 Jakub Kolman Carrie Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085613 Zuzana Jelínková Nicolas Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006415 Kateřina Havelková Elis Lady Anarion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048414 Aneta Fricová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070213 Štěpán Kolman Daisy Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO