Cz En

Agility Squads

  1. Datum: 21. 02. 2015
  2. Závod: Czeladź, PL - SILESIAN OPEN
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 32.43 5.15 V V
2 Roman Maruszczak Evo 0 0 0.0 0.0 33.14 5.04 V V
3 Marzena Brzeska-Jasiuk Neska 0 0 0.0 0.0 34.02 4.91 V V
4 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 34.35 4.86 V V
5 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 35.0 4.77 V V
6 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 35.51 4.7 V V
7 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 36.58 4.57 V V
8 Katka Szczepkowska Vigo 0 0 0.0 0.0 36.82 4.54 V V
9 Zuzanna Felczak Ghan 0 0 0.0 0.0 37.33 4.47 V V
10 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 38.19 4.37 V V
11 Karolina Zawistowska Emula 0 0 0.0 0.0 39.4 4.24 V V
12 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 39.58 4.22 V V
13 020313 Ivana Suchardová A3Ch Griotte Girl z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 40.31 4.14 V V
14 Anita Jančovičová Izzi 0 0 0.0 0.0 41.14 4.06 V V
15 Magdalena Guzy Jumpi 0 0 0.0 0.0 41.16 4.06 V V
16 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx 0 0 0.0 0.0 41.68 4.01 V V
17 Marzena Brzeska-Jasiuk Kawa 0 0 0.0 0.0 42.05 3.97 V V
18 Nina Bekasiewicz Eyt 1 0 0.0 5.0 33.42 5.0 V V
19 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 34.58 4.83 V V
20 Zuzia Paluch Kes 1 0 0.0 5.0 34.72 4.81 V V
21 Weronika Karasiewicz Kolo 1 0 0.0 5.0 36.31 4.6 V V
22 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 39.77 4.2 V V
23 Zuzanna Turecka Kohi 1 0 0.0 5.0 42.64 3.92 V V
24 040410 Veronika Vějačková Nikita 1 0 1.7 6.7 46.7 3.58 VD VD
25 Tomasz Tarnowski Pedro 0 1 1.95 6.95 46.95 3.56 VD VD
26 Sylwia Sękowska Yarpen 1 1 2.86 12.86 47.86 3.49 VD VD
27 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 1 2 4.09 19.09 49.09 3.4 D D
DIS Agata Pruska Rossa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień Brava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zsuzsa Veres Eta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sylvia Fähsel Djuma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Rebeka Rády Pletyka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aleksandra Grochowska Vado DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Frank Burkhardt Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Natalia Lipińska Dżoel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Eszter Both Rokka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarzyna Śwircz Shiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO