Cz En

Agility Individual

  1. Datum: 22. 02. 2015
  2. Závod: Czeladź, PL - SILESIAN OPEN
  3. Rozhodčí: Deidda, Sandra (IT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.89 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Olga Kwiecień Brava 0 0 0.0 0.0 33.76 5.42 V V
2 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 36.29 5.04 V V
3 Zuzia Paluch Kes 0 0 0.0 0.0 38.09 4.8 V V
4 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.95 4.7 V V
5 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 40.41 4.53 V V
6 Marzena Brzeska-Jasiuk Neska 1 0 0.0 5.0 34.45 5.31 V V
7 Zsuzsa Veres Eta 1 0 0.0 5.0 35.64 5.13 V V
8 Zuzanna Turecka Kohi 0 1 1.91 6.91 48.91 3.74 VD VD
9 Aleksandra Grzelak BiPi 2 0 0.0 10.0 35.81 5.11 VD VD
10 Eszter Both Rokka 0 2 0.0 10.0 40.12 4.56 VD VD
11 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 1 1 0.0 10.0 45.26 4.04 VD VD
12 Sylwia Sękowska Yarpen 0 2 0.0 10.0 46.8 3.91 VD VD
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Agata Pruska Rossa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzanna Felczak Ghan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarzyna Śwircz Shiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Nina Bekasiewicz Eyt DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Frank Burkhardt Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sylvia Fähsel Djuma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Karolina Zawistowska Emula DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Rebeka Rády Pletyka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marzena Brzeska-Jasiuk Kawa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak Evo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Weronika Karasiewicz Kolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anita Jančovičová Izzi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katka Szczepkowska Vigo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040410 Veronika Vějačková Nikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Natalia Lipińska Dżoel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Guzy Jumpi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aleksandra Grochowska Vado DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tomasz Tarnowski Pedro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020313 Ivana Suchardová A3Ch Griotte Girl z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO