Cz En

Agility II

  1. Datum: 15. 11. 2014
  2. Závod: Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Michał Pieniak Shakti Se F'Grande Fuoco - "Fleur" 0 0 0.0 0.0 30.06 5.29 V V
2 Alicja Kocowicz Tip 0 0 0.0 0.0 34.01 4.68 V V
3 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 0 0.0 0.0 35.08 4.53 V V
4 062212 Lenka Kabátová Anny 0 0 0.0 0.0 38.19 4.16 V V
5 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 1 0 0.0 5.0 34.26 4.64 V V
6 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 1 0 0.0 5.0 36.53 4.35 V V
7 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 1 0 0.0 5.0 37.41 4.25 V V
8 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička 2 0 0.0 10.0 32.27 4.93 VD VD
9 037712 Kristýna Lukešová Keisy 1 0 8.21 13.21 49.21 3.23 VD VD
10 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga 0 0 13.85 13.85 54.85 2.9 VD VD
11 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia 1 0 20.01 25.01 61.01 2.61 D D
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martyna Okrasa Shakti Se Freex Dee-Dee - "DeeDee" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040713 Barbora Heczková Sally DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028014 Pavel Novák Odyssea Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Joanna Fischer Sienna Alchera - "Sienna" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087912 Kristýna Lérová Akira od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO