Cz En

Agility I

  1. Datum: 15. 11. 2014
  2. Závod: Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 33.98 4.91 V V
2 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 34.56 4.83 V V
3 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 0 0.0 0.0 34.76 4.8 V V
4 Alicja Kocowicz Tip 0 0 0.0 0.0 34.79 4.8 V V
5 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo 0 0 0.0 0.0 40.05 4.17 V V
6 028014 Pavel Novák Odyssea Krásná louka 0 0 0.0 0.0 41.88 3.99 V V
7 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 32.92 5.07 V V
8 087414 Tereza Králová Phoebe 1 0 0.0 5.0 35.14 4.75 V V
9 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" 0 1 0.0 5.0 35.91 4.65 V V
10 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 1 0 0.0 5.0 36.84 4.53 V V
11 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 1 0 0.0 5.0 36.91 4.52 V V
12 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 41.7 4.0 V V
13 Michał Pieniak Shakti Se F'Grande Fuoco - "Fleur" 2 0 0.0 10.0 31.23 5.35 VD VD
14 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 2 0 0.0 10.0 33.0 5.06 VD VD
15 062212 Lenka Kabátová Anny 2 0 0.0 10.0 39.32 4.25 VD VD
16 Martyna Okrasa Shakti Se Freex Dee-Dee - "DeeDee" 2 2 0.0 20.0 37.41 4.46 D D
17 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga 3 0 8.01 23.01 51.01 3.27 D D
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040713 Barbora Heczková Sally DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Joanna Fischer Sienna Alchera - "Sienna" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037712 Kristýna Lukešová Keisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087912 Kristýna Lérová Akira od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO