Cz En

Jumping So L

  1. Datum: 01. 11. 2014
  2. Závod: Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.87 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 32.83 5.54
2 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 0 0.0 0.0 35.04 5.19
3 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.0 0.0 35.98 5.06
4 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 35.99 5.06
5 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 0 0 0.0 0.0 36.77 4.95
6 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 39.57 4.6
7 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 31.33 5.81
8 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 32.26 5.64
9 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 1 0 0.0 5.0 32.63 5.58
10 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 0 1 0.0 5.0 36.67 4.96
11 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 1 0.0 5.0 37.08 4.91
12 081713 Hana Marková Alfa 1 0 0.0 5.0 37.16 4.9
13 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 1 0.0 5.0 38.0 4.79
14 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 38.63 4.71
15 037712 Kristýna Lukešová Keisy 1 0 0.0 5.0 41.66 4.37
16 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 0 0.0 5.0 43.46 4.19
17 020714 Veronika Urbášková DukiSoutajansolmu AquaFox 0 1 2.43 7.43 49.43 3.68
18 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 2 0 0.0 10.0 32.4 5.62
19 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 1 1 0.0 10.0 34.56 5.27
20 Leszek Kalisz Cherry Killing Machine 1 1 0.0 10.0 41.08 4.43
21 089809 Daniela Nováková Jašika 0 2 2.18 12.18 49.18 3.7
22 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 3 0 0.0 15.0 37.04 4.91
23 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 2 1 0.0 15.0 40.56 4.49
24 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 3 1 0.0 20.0 35.8 5.08
DIS 066413 Darja Caletková Provence Krásná Louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081514 Veronika Dostálová Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063214 Tomáš Kašpar Apache de Paliaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003414 Veronika Kolmanová Marley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026114 Zuzana Mazurková Esa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022314 Dominika Pernická Dodge Černobílá elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021514 Jana Lutnerová Arwen Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tuuli Vaino Crazy About You Capricole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057514 Adela Hoňková Babet Z Ričího chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS