Cz En

Agility Jednotlivci L

  1. Datum: 12. 09. 2010
  2. Závod: Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010
  3. Rozhodčí: Schjelderup, Harald (NO)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.92 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 33.3 5.47
2 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 34.29 5.31
3 014509 Hana Honsová Oskar 0 0 0.0 0.0 35.96 5.06
3 050007 Ivo Bartek Dakota Ayky 0 0 0.0 0.0 35.96 5.06
4 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 36.34 5.01
5 040406 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Aralia Novterpod 0 0 0.0 0.0 36.47 4.99
6 004506 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Axa z Lounského chovu 0 0 0.0 0.0 36.64 4.97
7 016006 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi 0 0 0.97 0.97 37.97 4.79
8 010006 Stanislav Nehyba Energetic Speed Black Chevers 0 0 1.17 1.17 38.17 4.77
9 017906 Hana Šedivá Ejmy 0 0 1.49 1.49 38.49 4.73
10 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari 0 0 1.6 1.6 38.6 4.72
11 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 0 0 2.57 2.57 39.57 4.6
12 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 0 0 2.8 2.8 39.8 4.57
13 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 34.26 5.31
14 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 0 0.0 5.0 34.27 5.31
15 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 34.57 5.26
16 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 0 0.0 5.0 35.21 5.17
17 031009 Martina Kalábová Arie Z Lhotecké Linie 0 1 0.0 5.0 36.56 4.98
18 027207 Martin Nehyba Ferrari 1 0 0.3 5.3 37.3 4.88
19 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers 0 1 0.52 5.52 37.52 4.85
20 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya 1 0 0.78 5.78 37.78 4.82
21 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 5.91 5.91 42.91 4.24
22 035204 Lenka Přádná Mitra Bohemia Alké 0 0 6.1 6.1 43.1 4.22
23 043206 Bohuslav Přibyl Bára 1 0 3.88 8.88 40.88 4.45
24 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 2 0 0.0 10.0 32.86 5.54
25 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 2 0 0.0 10.0 34.53 5.27
26 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 2 0 0.0 10.0 35.11 5.18
27 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 2 0 0.0 10.0 35.44 5.14
28 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 2 0 0.0 10.0 36.39 5.0
29 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 2 0 0.0 10.0 36.68 4.96
30 037405 Kateřina Provazníková Honey Foxy Fox 2 0 0.0 10.0 36.76 4.95
31 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden 1 0 5.04 10.04 42.04 4.33
32 019305 Jitka Maroušková A3Ch Aktij Novterpod 2 0 0.42 10.42 37.42 4.86
33 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 1 0.77 10.77 37.77 4.82
34 035505 Iveta Matzenauerová A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream 1 1 1.36 11.36 38.36 4.74
35 059908 Zuzana Vainarová Aredondo White And Black 1 0 6.84 11.84 43.84 4.15
36 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 2 0 2.94 12.94 39.94 4.56
37 036406 Olga Edrová Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 2 4.33 14.33 41.33 4.4
38 005809 Kateřina Slánská Myšák 2 0 4.43 14.43 41.43 4.39
39 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 3 0 0.0 15.0 35.85 5.08
40 030604 Barbora Tobolová Čira 0 1 10.21 15.21 47.21 3.86
41 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 1 1 8.85 18.85 45.85 3.97
42 012808 Petra Škvárová A3Ch Akim 0 2 9.73 19.73 46.73 3.89
43 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 4 0 0.0 20.0 31.44 5.79
44 022404 Martina Hodková Diandra Tracy Lost Creek 3 0 7.12 22.12 44.12 4.13
45 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 2 0 13.92 23.92 50.92 3.57
46 032108 Iveta Hötzelová Quitin Miraja 2 0 14.02 24.02 51.02 3.57
47 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 2 0 16.77 26.77 53.77 3.38
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039108 Dušan Buček Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002009 Martina Černá Zlaťák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS