Cz En

agility open S

  1. Datum: 08. 06. 2014
  2. Závod: Nymburk - NymburkCup
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 33.11 5.13
2 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 36.71 4.63
3 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 38.56 4.41
4 064013 Lenka Drbohlavová Emax Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 40.77 4.17
5 024914 Lucie Zochová A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 47.1 3.61
6 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 2.19 2.19 52.19 3.26
7 048811 Markéta Hrdá Meggi Talovín 0 0 2.7 2.7 52.7 3.23
8 036410 Jitka Kuhnová Sam 0 0 3.5 3.5 53.5 3.18
9 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum 1 0 0.0 5.0 40.03 4.25
10 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 1 0 0.0 5.0 42.56 3.99
11 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion 1 0 0.0 5.0 42.85 3.97
12 007614 Hanka Kryšpínová Sally 0 1 0.0 5.0 45.65 3.72
13 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 2 0 0.0 10.0 42.51 4.0
14 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 2 0 0.0 10.0 48.59 3.5
15 027613 Jana Hořínková Bassira od Hlučínského jezera 1 0 5.28 10.28 55.28 3.08
16 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 16.52 16.52 66.52 2.56
17 036910 Jana Hořínková Kenya Zaječická Horka 0 0 18.47 18.47 68.47 2.48
18 034014 Kristýna Jandová Max 2 1 4.21 19.21 54.21 3.14
19 059312 Lenka Drbohlavová Ervín 2 1 7.43 22.43 57.43 2.96
DIS 004514 Gabriela Chalušová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089412 Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064713 Blanka Lauterbachová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037114 Šárka Trnková Carmen Jack Pektorův statek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022713 Diana Vyskočilová Captain Sparrow Dandelion Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS