Cz En

022813

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Diana Vyskočilová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. County Antrim Dandelion Czech, Cairn Terier

Výsledky

  1. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  2. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 45.72 s, 0.22 tr. b., 3.78 m/s

  3. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 46.97 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  4. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  5. 1. zkouška: 1/1, 43.13 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  6. 2. zkouška: 1/1, 43.51 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  7. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  8. Zkouška 1: 1/2, 47.15 s, 9.15 tr. b., 3.52 m/s

  9. Zkouška 2: 1/2, 50.86 s, 5.86 tr. b., 3.7 m/s

  10. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  11. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 57.46 s, 8.46 tr. b., 3.22 m/s

  12. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 63.61 s, 16.61 tr. b., 2.75 m/s

  13. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  14. ZkA. XSA2 I.: 1/3, 61.67 s, 12.67 tr. b., 3.57 m/s

  15. ZkA. XSA2 II.: 1/3, 53.89 s, 6.89 tr. b., 3.6 m/s

  16. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  17. ZkA. XSA2 I.: 2/2, 65.73 s, 17.73 tr. b., 2.66 m/s

  18. ZkA. XSA2 II.: 2/2, 47.0 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  19. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  20. XSA2 I: 2/2, 62.09 s, 19.09 tr. b., 2.88 m/s

  21. XSA2 II: 2/2, 47.79 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  22. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  23. Zkouška 1: 2/2, 43.44 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  24. Zkouška 2: 2/2, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  25. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  26. 1. zkouška: 1/1, 48.76 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  27. 2. zkouška: 1/1, 45.69 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  28. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  29. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  30. 2.Zkouška: 1/1, 47.36 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  31. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  32. ZkA. XSA2 I.: 2/4, 47.97 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  33. ZkA. XSA2 II.: 2/4, 55.63 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  34. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  35. Zkouška1 XSA2: 2/6, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  36. Zkouška2 XSA2: 1/5, 45.09 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  37. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  38. ZkA. XSA2 I.: 3/3, 49.17 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  39. ZkA. XSA2 II.: 1/3, 47.49 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  40. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  41. 1.Zkouška XSA2: 3/3, 50.66 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  42. 2.Zkouška XSA2: 1/3, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  43. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  44. III. jumping XS: 1/3, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  45. II. jumping XS: 1/3, 41.27 s, 9.27 tr. b., 3.56 m/s

  46. I. jumping XS: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  48. Jumping Open XS I.: 1/5, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  49. Jumping Open XS II.: 1/4, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  50. ZkA. XSA2 I.: 1/1, 47.28 s, 2.28 tr. b., 3.72 m/s

  51. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  52. SA2: Diskvalifikován

  53. SA2-2: Diskvalifikován

  54. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  55. Agility - SA: Diskvalifikován

  56. Jumping - SA: Diskvalifikován

  57. ZkA - SA2: 4/9, 46.02 s, 13.02 tr. b., 3.32 m/s

  58. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  59. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  60. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  61. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  62. Druhý běh SA2: 1/9, 45.53 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  63. První běh SA2: 1/9, 38.8 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  64. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  65. 1. zkouška SA2: 4/11, 35.53 s, 5.53 tr. b., 3.83 m/s

  66. 2. zkouška SA2: 1/11, 40.79 s, 1.79 tr. b., 3.65 m/s

  67. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  68. Zkouška 1 SA2: 5/14, 44.27 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  69. Zkouška 2 SA2: 5/14, 44.35 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  70. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  71. 1. zkouška SA2: 1/13, 44.93 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  72. 2. zkouška SA2: 6/13, 59.0 s, 9.0 tr. b., 3.19 m/s

  73. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  74. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  75. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  76. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  77. 1. zkouška SA2: 3/12, 51.69 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  78. 2. zkouška SA2: 7/12, 47.91 s, 6.91 tr. b., 3.24 m/s

  79. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  80. Druhá zkouška SA2: 3/7, 46.58 s, 3.58 tr. b., 3.37 m/s

  81. První zkouška SA2: 3/7, 50.85 s, 12.85 tr. b., 3.05 m/s

  82. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  83. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  84. Horní Počernice, 2. běh: 5/13, 50.64 s, 1.64 tr. b., 3.85 m/s

  85. Horní Počernice, 3. běh: 2/12, 39.07 s, 2.07 tr. b., 3.71 m/s

  86. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  87. Agility S: Diskvalifikován

  88. Jumping S: Diskvalifikován

  89. Zkoušky SA3: 6/17, 50.83 s, 9.83 tr. b., 3.36 m/s

  90. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  91. Agility S: Diskvalifikován

  92. Jumping S: 25/45, 42.64 s, 11.64 tr. b., 3.8 m/s

  93. Teriéři agility S: Diskvalifikován

  94. Teriéři jumping S: 19/33, 42.64 s, 11.64 tr. b., 3.8 m/s

  95. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  96. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  97. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  98. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  99. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  100. Jumping: 10/20, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  101. Zka 1: 7/9, 53.24 s, 10.24 tr. b., 3.59 m/s

  102. Zka 2: Diskvalifikován

  103. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  104. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  105. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  106. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  107. Druhý běh SA3: Diskvalifikován

  108. První běh SA3: 2/5, 43.06 s, 0.06 tr. b., 3.58 m/s

  109. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  110. Agility So Small: 18/32, 59.76 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  111. Jumping So Small: Diskvalifikován

  112. SA3 So: 9/16, 56.83 s, 6.83 tr. b., 3.31 m/s

  113. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  114. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  115. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  116. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  117. ZkA. I SA3: 3/11, 51.75 s, 6.75 tr. b., 3.65 m/s

  118. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  119. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  120. Horní Počernice, 2. běh: 2/9, 43.34 s, 5.34 tr. b., 3.51 m/s

  121. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  122. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  123. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  125. 3. zkouška SA3: 3/9, 51.78 s, 13.78 tr. b., 3.32 m/s

  126. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  127. 1. zkouška SA2: 5/10, 49.49 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  128. 2. zkouška SA2: 1/10, 41.93 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  129. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  130. Jumping SA neděle: 24/34, 44.47 s, 14.47 tr. b., 3.37 m/s

  131. Jumping SA sobota: 22/35, 45.57 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  132. Velké finále SA neděle: 9/17, 42.49 s, 7.49 tr. b., 3.32 m/s

  133. Zkoušky SA2 sobota: 2/10, 48.75 s, 1.75 tr. b., 3.38 m/s

  134. Dolní Jirčany - Na první pokus, 24. 10. 2015

  135. Agility S: 5/24, 43.51 s, 0.51 tr. b., 3.52 m/s

  136. Jumping S: 6/24, 32.63 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  137. Zkouška SA2: 4/13, 47.05 s, 6.05 tr. b., 3.32 m/s

  138. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  139. A2 (Top Cup) Small: 1/6, 47.3 s, 0.3 tr. b., 3.49 m/s

  140. TOP CUP Finále Small: Diskvalifikován

  141. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  142. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  143. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  144. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  145. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  146. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  147. Agility: 14/26, 53.4 s, 24.4 tr. b., 3.3 m/s

  148. Jumping: 13/26, 43.22 s, 12.22 tr. b., 3.79 m/s

  149. ZkA: 5/12, 43.24 s, 7.24 tr. b., 3.35 m/s

  150. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  151. Horní Počernice, 1. běh: 9/16, 44.08 s, 13.08 tr. b., 3.4 m/s

  152. Horní Počernice, 2. běh: 2/16, 40.39 s, 0.39 tr. b., 3.64 m/s

  153. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  154. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  155. druhý běh SA2: 5/8, 41.34 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  156. první běh SA2: 6/8, 54.78 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  157. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  158. agility open S: 31/43, 59.48 s, 32.48 tr. b., 2.56 m/s

  159. jumping S: 10/43, 41.07 s, 0.07 tr. b., 4.02 m/s

  160. zkouška SA2: Diskvalifikován

  161. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  162. Jumping: Diskvalifikován

  163. Zkouška: 2/5, 42.28 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  164. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  165. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  166. Horní Počernice, 2. běh: 1/13, 42.35 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  167. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  168. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  169. SA2 druhý běh SA2: 5/12, 49.05 s, 6.05 tr. b., 3.47 m/s

  170. SA2 první běh SA2: 3/12, 43.96 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  171. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  172. SA2 druhý běh SA2: 2/9, 47.79 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  173. SA2 první běh SA2: 1/9, 43.42 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  174. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  175. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  176. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  177. Jumping SA sobota: 14/40, 43.64 s, 6.64 tr. b., 3.62 m/s

  178. Zkoušky SA2 neděle: 9/12, 63.07 s, 18.07 tr. b., 2.52 m/s

  179. Zkoušky SA2 sobota: Diskvalifikován

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  181. 1. zkouška SA2: 4/11, 45.34 s, 6.34 tr. b., 3.11 m/s

  182. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  183. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  184. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  185. Jumping SA neděle: 20/48, 47.09 s, 1.09 tr. b., 3.86 m/s

  186. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  187. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  188. Zkoušky SA2 sobota: Diskvalifikován

  189. Rudná u Prahy - TOP INDOOR CUP 2014, 23. 11. 2014

  190. Agility: Diskvalifikován

  191. Zkouška: 4/9, 42.03 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  192. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  193. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  194. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  195. Heroutice, 3. běh: 2/11, 52.53 s, 5.53 tr. b., 3.29 m/s

  196. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  197. SA2 I : 6/21, 62.29 s, 12.29 tr. b., 2.97 m/s

  198. SA2 II : 12/21, 48.47 s, 7.47 tr. b., 3.26 m/s

  199. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  200. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  201. Horní Počernice, 2. běh: 3/17, 47.44 s, 4.44 tr. b., 3.37 m/s

  202. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  203. Agility: 16/34, 50.32 s, 10.32 tr. b., 3.26 m/s

  204. Jumping: 15/33, 40.94 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  205. ZkA: 3/12, 43.08 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  206. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  207. A2 neděle SA2: 6/6, 55.07 s, 15.07 tr. b., 3.0 m/s

  208. A2 sobota SA2: Diskvalifikován

  209. Agility neděle S: Diskvalifikován

  210. Agility sobota S: Diskvalifikován

  211. Jumping neděle S: 11/17, 44.99 s, 14.99 tr. b., 3.56 m/s

  212. Jumping sobota S: Diskvalifikován

  213. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  214. SA2 - 1: Diskvalifikován

  215. SA2 - 2: 4/7, 54.33 s, 17.33 tr. b., 2.91 m/s

  216. SA2 - 3: 2/7, 42.14 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  217. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  218. 1 zkouška SA2: 4/7, 57.19 s, 15.19 tr. b., 3.22 m/s

  219. 2 zkouška SA2: Diskvalifikován

  220. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  221. SA1 - 1.: 6/13, 31.35 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  222. SA1 - 2.: 2/13, 37.04 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  223. SA1 - FINÁLE: 3/5, 35.83 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  224. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  225. Agility: Diskvalifikován

  226. Jumping: 19/32, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  227. ZkA: 3/10, 37.94 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  228. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  229. agility open S: Diskvalifikován

  230. jumping S: 16/30, 45.16 s, 12.16 tr. b., 3.14 m/s

  231. zkouška SA1: 5/11, 56.34 s, 11.34 tr. b., 3.02 m/s

  232. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  233. Agility S: Diskvalifikován

  234. Zkouška SA1: 2/8, 41.49 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  235. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  236. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  237. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: Diskvalifikován

  238. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  239. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  240. Agility Open S: Diskvalifikován

  241. Jumping Open S: Diskvalifikován

  242. Zkoušky Agility SA1: Diskvalifikován

  243. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  244. Horní Počernice, 1. běh: 2/22, 38.06 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  245. Horní Počernice, 2. běh: 6/22, 36.96 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  246. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  247. Zkouška A1 - II SA1: 5/14, 46.82 s, 5.0 tr. b., 3.18 m/s

  248. Zkouška A1 II SA1: Diskvalifikován

  249. Zkouška A1 - I SA1: 3/15, 41.28 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  250. Zkouška A1 I SA1: Diskvalifikován

  251. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  252. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  253. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  254. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  255. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  256. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován