Cz En

Agility individuals

  1. Datum: 11. 11. 2012
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012
  3. Rozhodčí: Fried, Hans (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038012 Tereza Králová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.75 5.01 V V
2 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 37.28 4.94 V V
3 Silvia Trkman Simply The Best de Loubajac - "" 0 0 0.0 0.0 38.27 4.81 V V
4 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 40.51 4.54 V V
5 Agata Pruska Rossa - "" 0 0 0.0 0.0 40.95 4.49 V V
6 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 0 0.0 0.0 42.41 4.34 V V
7 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 42.5 4.33 V V
8 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 42.59 4.32 V V
9 031109 Jana Frydrychová Bad Girl Darja Na Kováni 0 0 0.0 0.0 43.55 4.23 V V
10 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 44.55 4.13 V V
11 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 0 0 0.0 0.0 44.83 4.1 V V
12 Ilaria Rizzo Redgem Deigian - "Philou" 0 0 0.0 0.0 45.74 4.02 V V
13 029006 Monika Fantová Ornisia z Velzu 0 0 0.42 0.42 46.42 3.96 V V
14 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 0 0 0.76 0.76 46.76 3.93 V V
15 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 0 0 0.82 0.82 46.82 3.93 V V
16 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 1.21 1.21 47.21 3.9 V V
17 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 0 1.25 1.25 47.25 3.89 V V
18 Silvia Trkman Le - "" 1 0 0.0 5.0 35.38 5.2 V V
19 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 39.31 4.68 V V
20 053009 Michaela Tejčková Badimban Malý pasáček 0 1 0.0 5.0 43.65 4.22 V V
21 056008 Alena Vocelková Zippy Moravské Srdce 0 1 0.0 5.0 43.74 4.21 V V
22 020109 Zuzana Uhrinová Ebi Gail Happy Wheaten 0 0 7.53 7.53 53.53 3.44 VD VD
23 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 3.15 8.15 49.15 3.74 VD VD
24 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 1 0 3.69 8.69 49.69 3.7 VD VD
25 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 2 0 0.0 10.0 40.74 4.52 VD VD
26 015407 Petra Hamtilová A3Ch Hannah Ithaka Bohemia 1 0 6.08 11.08 52.08 3.53 VD VD
27 003309 Martina Hronová Rendy 0 1 9.17 14.17 55.17 3.34 VD VD
28 052409 Vojtěch Plašek Anabelle Glass Bead 1 0 10.03 15.03 56.03 3.28 VD VD
DIS 031410 Bohuslava Miková Aneli Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039607 Martin Ševčík A3Ch Aimee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 162703 Marie Wertheimová Detva od Rytíře Malovce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień-Maniewska EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "BRAVA" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Vetráková A3Ch Aria Clea Malý Šúr - "Clea" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056708 Ivana Francová Klea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036905 Ondřej Vrkoč A3Ch Agility Černá Irupe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak Evolution Willa Mora - "EVO" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088309 Nikola Pokorná A3Ch Jamie Želečské vrchy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028605 Bohuslava Miková Aretusa Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006705 Renata Novotná A3Ch Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082109 Sabina Šťastná Onyx Diamond z Altheyrosei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012707 Ilona Beranová A3Ch Debora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035907 Kateřina Melicharová Belatrix z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015507 Jana Vodvárková Appetite Omega Stars DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046407 Monika Svatošová A3Ch Fábio z Panství Lomnice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041110 Dagmar Bašusová A3Ch Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028205 Hana Šejnohová Bonie Perla Vltavy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO