Cz En

Agility Open - neděle S

  1. Datum: 24. 06. 2012
  2. Závod: Prostějov - Na začátek léta
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 078011 Martin Nehyba Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 32.38 5.1
2 Iwona Kalisz GRACJA Obornicki Nornik 0 0 0.0 0.0 34.02 4.85
3 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 34.48 4.79
4 Iwona Kalisz NAKY ORIGINAL od Lalanki 0 0 0.17 0.17 36.17 4.56
5 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.18 0.18 36.18 4.56
6 Olga Kwiecień-Maniewska MIRANDA ze Sztormowej 0 0 1.07 1.07 37.07 4.45
7 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 0 0 1.14 1.14 37.14 4.44
8 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 1.55 1.55 37.55 4.39
9 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 2.05 2.05 38.05 4.34
10 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd 0 0 2.31 2.31 38.31 4.31
11 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 2.48 2.48 38.48 4.29
12 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 2.86 2.86 38.86 4.25
13 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 3.04 3.04 39.04 4.23
14 Pavol Vakonič Cira Caria Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 34.04 4.85
15 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 1 0 0.0 5.0 34.48 4.79
16 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 1 0 0.0 5.0 34.67 4.76
17 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 1 0 0.0 5.0 35.72 4.62
18 Pavel Krátky Lilly Lilly z Polianky 0 0 6.36 6.36 42.36 3.9
19 036310 Eva Kostková Greasy fox Simarko 0 0 6.88 6.88 42.88 3.85
20 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 1 0 2.09 7.09 38.09 4.33
21 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 1 4.35 9.35 40.35 4.09
22 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 10.18 10.18 46.18 3.57
23 011204 Eliška Vernerová Adélka Black Kickey 1 0 5.3 10.3 41.3 4.0
24 008811 Dana Mixová Adélka 1 0 5.56 10.56 41.56 3.97
25 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 1 5.71 10.71 41.71 3.96
26 067911 Danuše Zemanová Aisha Danang 0 1 8.62 13.62 44.62 3.7
27 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 1 9.0 14.0 45.0 3.67
28 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 1 1 4.13 14.13 40.13 4.11
29 029512 Soňa Klímová Picasso de Pompadour 0 1 9.21 14.21 45.21 3.65
30 082111 Simona Janošková Bety 0 0 19.5 19.5 55.5 2.97
31 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 1 1 9.55 19.55 45.55 3.62
32 039908 Štěpánka Vávrová Míša 1 0 15.27 20.27 51.27 3.22
33 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr 1 1 14.79 24.79 50.79 3.25
DIS 036212 Simona Janošková Sisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076511 Kristýna Staňková With African Gold z Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043212 Barbara Palatová Angie Sea of Stars DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavol Vakonič Diana Daria Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hans Fried Chili der Haunimühle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavel Krátky Eddie Fox Meadows Beetlejuice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS