Cz En

Soutěž feny proti psům Small

  1. Datum: 27. 08. 2017
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 29.9 5.59 V V
2 Górska-Guzowska Malgorzata Cola Maly Zawadiaka 0 0 0.0 0.0 30.37 5.5 V V
3 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 31.59 5.29 V V
4 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 31.91 5.23 V V
5 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 33.59 4.97 V V
6 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.19 4.75 V V
7 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 37.35 4.47 V V
8 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 0.0 0.0 37.5 4.45 V V
9 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 37.7 4.43 V V
10 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.0 0.0 38.37 4.35 V V
11 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 38.84 4.3 V V
12 085815 Michal Brabec Vilma 0 0 0.32 0.32 41.32 4.04 V V
13 063514 Veronika Bendová Viola Bella Cambridgeshire 0 0 3.57 3.57 44.57 3.75 V V
14 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 1 0.0 5.0 36.94 4.52 V V
15 Bzdúšková Kamila Amber Lilly-of-the-Valley 1 0 0.0 5.0 38.06 4.39 V V
16 Kružínská Adéla Active Joysi Erya's Elita 0 1 0.0 5.0 40.25 4.15 V V
17 Cabadajová Michaela Goldjump Aus. Simply the Best 0 1 0.56 5.56 41.56 4.02 V V
18 023217 Ivana Francová Joyce Moravské srdce 0 0 5.66 5.66 46.66 3.58 V V
19 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 1 1.62 6.62 42.62 3.92 VD VD
20 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant 1 0 1.84 6.84 42.84 3.9 VD VD
21 Adámková Lenka Cherubín krásný motýl 0 1 2.5 7.5 43.5 3.84 VD VD
22 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 1 2.5 7.5 43.5 3.84 VD VD
23 006115 Eliška Tučková Maya 1 0 2.65 7.65 43.65 3.83 VD VD
24 Giel Jitka Ginger Mandylion 0 1 4.62 9.62 45.62 3.66 VD VD
25 066016 Lucie Frčková Lukáš 0 0 12.13 12.13 53.13 3.14 VD VD
26 050516 Iveta Trnková Kesi 1 0 11.44 16.44 52.44 3.18 D D
27 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica 1 2 5.12 20.12 46.12 3.62 D D
28 041416 Ladislav Křeček Gamma Chuvstv Magiya Sharma 1 1 11.55 21.55 52.55 3.18 D D
DIS Adámková Lenka Mája Krásný motýl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Alexia Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053015 Tomáš Dočkal Agnes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078414 Eva Křečková Garantiya Optimista Hrustalnaya Mechta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS