Cz En

Jumping Družstva Small

  1. Datum: 25. 08. 2017
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 31.94 5.29 V V
2 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 32.25 5.24 V V
3 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 36.46 4.64 V V
4 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 37.35 4.52 V V
5 Cabadajová Michaela Goldjump Aus. Simply the Best 0 0 0.0 0.0 38.75 4.36 V V
6 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 39.06 4.33 V V
7 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.0 0.0 40.03 4.22 V V
8 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 40.88 4.13 V V
9 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 2.31 2.31 44.31 3.81 V V
10 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 3.19 3.19 45.19 3.74 V V
11 Adámková Lenka Cherubín krásný motýl 0 0 3.43 3.43 45.43 3.72 V V
12 023217 Ivana Francová Joyce Moravské srdce 0 0 4.94 4.94 46.94 3.6 V V
13 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 1 0.0 5.0 38.88 4.35 V V
14 Adámková Lenka Mája Krásný motýl 1 0 0.0 5.0 41.72 4.05 V V
15 085815 Michal Brabec Vilma 0 1 3.28 8.28 45.28 3.73 VD VD
16 070712 Barbara Matějková Ammy 0 1 3.94 8.94 45.94 3.68 VD VD
17 006115 Eliška Tučková Maya 1 1 0.0 10.0 41.42 4.08 VD VD
18 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 1 10.81 15.81 52.81 3.2 VD VD
19 041416 Ladislav Křeček Gamma Chuvstv Magiya Sharma 1 0 13.87 18.87 55.87 3.02 D D
20 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant 1 1 19.34 29.34 61.34 2.76 BO BO
21 078414 Eva Křečková Garantiya Optimista Hrustalnaya Mechta 1 1 20.0 30.0 62.0 2.73 BO BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Amber Lilly-of-the-Valley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Alexia Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066016 Lucie Frčková Lukáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Giel Jitka Ginger Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Górska-Guzowska Malgorzata Cola Maly Zawadiaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kružínská Adéla Active Joysi Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093514 Tereza Loučná Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050516 Iveta Trnková Kesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS