Cz En

Jumping Special A2 + A3

  1. Datum: 14. 05. 2016
  2. Závod: Luhačovice - Fešák lázeňský
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 35.77 4.92 V V
2 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 34.79 5.06 V V
3 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 36.41 4.83 V V
4 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 38.7 4.55 V V
5 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 1 0.0 5.0 38.72 4.55 V V
6 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 0 1 0.0 5.0 42.82 4.11 V V
7 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 1 0 0.0 5.0 43.15 4.08 V V
8 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 36.81 4.78 VD VD
9 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 1 1 0.0 10.0 38.79 4.54 VD VD
10 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 1 5.06 10.06 49.06 3.59 VD VD
11 011414 Lucie Mišurcová Ebby 2 2 2.1 22.1 46.1 3.82 D D
DIS 029015 Vladimír Šůstek Aiby Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061213 Kateřina Džumanová Aran Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022315 Kateřina Pomykalová Kara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Simona Mikulášová Maron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jana Juhasova Bashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006311 Jana Ullver Marley Ardenhill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021514 Jana Lutnerová Arwen Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044711 Pavla Tomanová Gufy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO