Cz En

Jumping Open II Large

  1. Datum: 02. 05. 2015
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.28 4.59 V V
2 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 33.1 4.89 V V
3 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 0 0.0 5.0 34.4 4.71 V V
4 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 0.82 5.82 37.82 4.28 V V
5 012412 Eva Hrušková Enny 0 0 5.92 5.92 42.92 3.77 V V
6 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 0 1 1.34 6.34 38.34 4.23 VD VD
7 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 0 1 1.98 6.98 38.98 4.16 VD VD
8 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 0 2.36 7.36 39.36 4.12 VD VD
9 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 1 0 3.14 8.14 40.14 4.04 VD VD
10 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 2 0 0.0 10.0 33.52 4.83 VD VD
11 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 1 0.0 10.0 35.17 4.61 VD VD
12 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 1 6.46 11.46 43.46 3.73 VD VD
13 038512 Jana Wagnerová Mackie Fitmin 0 1 10.4 15.4 47.4 3.42 VD VD
14 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 1 2 4.09 19.09 41.09 3.94 D D
15 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 14.29 19.29 51.29 3.16 D D
16 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 1 15.88 20.88 52.88 3.06 D D
17 005614 Stanislav Ošmera Daiquiri Brown Aibara 0 2 11.14 21.14 48.14 3.37 D D
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rouck Marielle Esme DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081214 Tereza Krejčí Amaretta brown Laronna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS