Cz En

Jumping Open I Large

  1. Datum: 02. 05. 2015
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.93 4.92 V V
2 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 33.14 4.89 V V
3 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 34.47 4.7 V V
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 35.77 4.53 V V
5 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 38.29 4.23 V V
6 012412 Eva Hrušková Enny 0 0 0.03 0.03 45.03 3.6 V V
7 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 0 0.0 5.0 33.64 4.82 V V
8 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 1 0 0.0 5.0 38.05 4.26 V V
9 Rouck Marielle Esme 0 1 0.0 5.0 43.2 3.75 V V
10 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 36.02 4.5 VD VD
11 081214 Tereza Krejčí Amaretta brown Laronna 2 0 0.0 10.0 41.49 3.9 VD VD
12 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 1 0.0 10.0 44.7 3.62 VD VD
13 038512 Jana Wagnerová Mackie Fitmin 0 2 4.86 14.86 49.86 3.25 VD VD
14 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 3 0 0.0 15.0 34.03 4.76 VD VD
15 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 2 1 0.0 15.0 40.1 4.04 VD VD
16 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 3 0 0.0 15.0 40.64 3.99 VD VD
17 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 2 1 0.0 15.0 44.27 3.66 VD VD
18 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 1 1 5.41 15.41 50.41 3.21 VD VD
19 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility 4 0 0.0 20.0 37.17 4.36 D D
20 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 3 1 3.3 23.3 48.3 3.35 D D
21 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 5 1 0.0 30.0 39.99 4.05 BO BO
22 005614 Stanislav Ošmera Daiquiri Brown Aibara 8 0 0.0 40.0 41.08 3.94 BO BO
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS