Cz En

Agility Open I Large

  1. Datum: 02. 05. 2015
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 36.16 4.98 V V
2 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 0 0.0 0.0 41.46 4.34 V V
3 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně 0 0 0.0 0.0 49.48 3.64 V V
4 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 4.58 4.58 54.58 3.3 V V
5 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 36.43 4.94 V V
6 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 0.0 5.0 37.12 4.85 V V
7 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 1 0.0 5.0 38.25 4.71 V V
8 043413 Radek Vandra Lucy 1 0 0.0 5.0 39.0 4.62 V V
9 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 39.91 4.51 V V
10 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 1 0 0.0 5.0 40.03 4.5 V V
11 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 0.0 5.0 40.41 4.45 V V
12 081214 Tereza Krejčí Amaretta brown Laronna 1 0 0.0 5.0 42.6 4.23 V V
13 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 1 0.0 5.0 43.18 4.17 V V
14 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 0 0.0 5.0 46.25 3.89 V V
15 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 1 0 0.0 5.0 48.4 3.72 V V
16 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 0 7.66 7.66 57.66 3.12 VD VD
17 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 1 1 0.0 10.0 45.41 3.96 VD VD
18 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 1 6.43 11.43 56.43 3.19 VD VD
19 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 3 0 0.0 15.0 43.1 4.18 VD VD
20 005614 Stanislav Ošmera Daiquiri Brown Aibara 2 1 0.0 15.0 47.92 3.76 VD VD
21 012412 Eva Hrušková Enny 0 2 9.67 19.67 59.67 3.02 D D
22 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 4 0 0.0 20.0 39.06 4.61 D D
23 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 5 0 0.0 25.0 37.88 4.75 D D
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038512 Jana Wagnerová Mackie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rouck Marielle Esme DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS