Cz En

Agility Open (TopCup) Large

  1. Datum: 18. 10. 2015
  2. Závod: Slaný - TOP CUP INDOOR
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 34.62 5.2 V V
2 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 36.79 4.89 V V
3 010215 Markéta Stehlíková Missty 0 0 0.0 0.0 41.57 4.33 V V
4 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay 1 0 0.0 5.0 36.87 4.88 V V
5 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 0 0.0 5.0 37.53 4.8 V V
6 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 38.48 4.68 V V
7 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 39.3 4.58 V V
8 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 1 0 0.0 5.0 39.31 4.58 V V
9 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 1 1.85 6.85 48.85 3.68 VD VD
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 9.5 9.5 56.5 3.19 VD VD
11 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 33.73 5.34 VD VD
12 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 2 0.0 10.0 39.91 4.51 VD VD
13 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 2 0.0 10.0 41.96 4.29 VD VD
14 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 1 1.95 11.95 48.95 3.68 VD VD
15 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 2 1 0.0 15.0 43.58 4.13 VD VD
DIS 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091712 Nikola Baborovská Cyrus Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006915 Barbora Bouchalová Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044615 Sabina Göckertová Bree DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067314 Gabriela Krejsová Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024015 Barbara Lehrmundová Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084813 Markéta Němcová Baghira Tajemství Sakury DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050311 Markéta Němcová Nermyš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS