Cz En

Jumping L - neděle L

  1. Datum: 18. 10. 2015
  2. Závod: Brno - Podzimní Brno 2015
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 0 0 0.0 0.0 38.54 5.09
2 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 0 0 0.0 0.0 38.87 5.04
3 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 39.05 5.02
4 Pierre Yves Millan A3ch Earl Ziggy dei Matiblu 0 0 0.0 0.0 40.26 4.87
5 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 0 0 0.0 0.0 40.65 4.82
6 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 41.48 4.73
7 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 43.85 4.47
8 034915 Zdeněk Štark Bonny 0 0 0.0 0.0 44.57 4.4
9 021415 Monika Anderlová Mia 0 0 1.17 1.17 47.17 4.16
10 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 1 0 0.0 5.0 39.82 4.92
11 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen 1 0 0.0 5.0 39.82 4.92
12 Hella Illényiová Beautiful Zara Quick Agnel 1 0 0.0 5.0 42.05 4.66
13 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan 0 1 0.0 5.0 43.9 4.46
14 060315 Nikol Koudelková Miley 1 0 2.68 7.68 48.68 4.03
15 Pierre Yves Millan Crash Quick angel 2 0 0.0 10.0 39.57 4.95
16 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei 2 0 0.0 10.0 41.36 4.74
17 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 2 0 0.0 10.0 42.38 4.62
18 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 1 1 0.0 10.0 43.49 4.51
19 068315 Aleš Kohoutek Bruno 1 1 0.0 10.0 45.82 4.28
20 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 1 1 2.34 12.34 48.34 4.05
21 003414 Veronika Kolmanová Marley 1 1 7.09 17.09 53.09 3.69
22 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 1 2 19.25 34.25 65.25 3.0
DIS 018613 Jana Krčálová Carthia van Canten Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056415 Michaela Tejčková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018512 Jana Uhrova Art of Love from Lilac House DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073515 Renata Kolomazníková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kamil Szabo Bastien Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pierre Yves Millan Astra Daphie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055215 Stanislav Ošmera Coffe z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023412 Tereza Fialová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005014 Jitka Ragánová Cullen Black z JBonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053614 Josef Žák Cézar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036214 Vilém Čekajle Castro Fidel Štíhlouš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS