Cz En

1. jumping L

  1. Datum: 21. 06. 2015
  2. Závod: Suchdol nad Odrou - Jumping speciál
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.79 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 33.99 5.35
2 040212 Jana Koutníková Aillie Moravian Gate 0 0 0.0 0.0 39.23 4.64
3 054313 Natalie Cihlářová Babila Fiammante Astro 0 0 0.0 0.0 44.87 4.06
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 34.1 5.34
5 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 1 0 0.0 5.0 36.5 4.99
6 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 0 1 0.0 5.0 43.67 4.17
7 015115 Tereza Bártová Sanny 1 1 0.0 10.0 43.5 4.18
8 021813 Tereza Šrámková Kory 1 1 0.0 10.0 46.43 3.92
9 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 3 0 0.0 15.0 34.48 5.28
10 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 2 1 0.0 15.0 37.74 4.82
11 031012 Eva Andělová Engie 2 1 0.0 15.0 38.15 4.77
12 051914 Bára Budínská Amy 2 0 9.06 19.06 57.06 3.19
13 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola 4 0 0.0 20.0 35.2 5.17
14 010011 Kristýna Schreierová Paige Blue Fatranský sen 4 0 0.0 20.0 36.19 5.03
15 023913 Eva Andělová ADEEN Carwera 4 1 0.0 25.0 41.2 4.42
16 049414 Martina Filiačová Await Your Future My Sentinel 4 0 9.72 29.72 57.72 3.15
DIS 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085714 Eva Borovska Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077714 Sabina Jurková Beniamino Fiammante Astro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057214 Kristýna Zonygová Engee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010115 Taťána Mieresová Baby Doll Poneka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084912 Jana Tománková Dag Small Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023214 Miroslav Honěk Babet Z Ričího chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017513 Vendula Jarošová Amaya Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040409 Jesika Jurečková Ejmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024013 Pavlína Nováková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS