Cz En

051914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Bára Budínská, AK Sokolíci

Pes

  1. Amy, Kříženec

Výsledky

  1. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  2. Jumping I: 14/26, 49.86 s, 25.86 tr. b., 2.65 m/s

  3. Jumping II: 15/26, 70.32 s, 37.32 tr. b., 2.22 m/s

  4. Jumping III: Diskvalifikován

  5. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  6. Agility Large: Diskvalifikován

  7. Jumping Large: Diskvalifikován

  8. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  9. 1. zkouška LA2: 6/16, 51.89 s, 20.89 tr. b., 2.99 m/s

  10. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  11. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  12. Druhá LA2: 8/15, 58.04 s, 6.04 tr. b., 3.1 m/s

  13. První LA2: 9/15, 57.52 s, 12.52 tr. b., 3.03 m/s

  14. Třetí LA2: 5/15, 51.17 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  15. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  16. Jump 1 L: Diskvalifikován

  17. Jump 2 L: Diskvalifikován

  18. Jump U Lesa L: 17/27, 31.5 s, 6.5 tr. b., 3.17 m/s

  19. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  20. LA2-1: Diskvalifikován

  21. LA2-2: 5/18, 46.75 s, 4.75 tr. b., 3.53 m/s

  22. LA2-3: 5/18, 46.41 s, 1.41 tr. b., 3.77 m/s

  23. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  24. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. I. zkouška LA2: 10/16, 52.31 s, 12.31 tr. b., 3.08 m/s

  26. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  27. LA2-1: Diskvalifikován

  28. LA2-2: Diskvalifikován

  29. LA2-3: Diskvalifikován

  30. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  31. 1.zkouška LA2: 7/14, 62.5 s, 21.5 tr. b., 2.69 m/s

  32. 2.zkouška LA2: 7/14, 62.34 s, 16.34 tr. b., 3.0 m/s

  33. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  34. 1. jumping L: 12/32, 57.06 s, 19.06 tr. b., 3.19 m/s

  35. 2. jumping L: 12/27, 47.24 s, 12.24 tr. b., 3.47 m/s

  36. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  37. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  38. 1.Zkouška LA2: 10/17, 51.65 s, 14.65 tr. b., 3.5 m/s

  39. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. 3.Zkouška LA2: 8/17, 69.26 s, 28.26 tr. b., 2.84 m/s

  41. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  42. Agility I: 2/22, 42.57 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  43. Agility II: 11/22, 72.19 s, 32.19 tr. b., 2.31 m/s

  44. Agility III: 4/22, 37.68 s, 6.68 tr. b., 3.58 m/s

  45. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  46. Agility I: 5/21, 44.55 s, 1.55 tr. b., 3.34 m/s

  47. Agility II: Diskvalifikován

  48. Agility III: 11/21, 47.61 s, 11.61 tr. b., 3.13 m/s

  49. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  50. Agility I: 3/11, 43.76 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  51. Agility II: Diskvalifikován

  52. Agility III: 2/11, 34.28 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s