Cz En

Agility S

  1. Datum: 10. 05. 2015
  2. Závod: Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 0 0.0 0.0 40.28 4.79
2 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 40.78 4.73
3 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 42.7 4.52
4 066511 Andrea Novotná Archie Pop Bernie 0 0 0.0 0.0 47.74 4.04
5 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 0 0 2.27 2.27 55.27 3.49
6 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie 0 1 0.0 5.0 42.8 4.51
7 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 1 0 0.0 5.0 46.95 4.11
8 060114 Milena Mašková Karleec Silver Paradise 0 1 5.19 10.19 58.19 3.32
9 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson 0 2 2.41 12.41 55.41 3.48
10 064713 Blanka Lauterbachová Tina 0 1 7.49 12.49 60.49 3.19
11 002112 Iva Nováková Amy 3 0 0.0 15.0 47.84 4.03
12 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 1 2 0.73 15.73 53.73 3.59
13 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 21.36 21.36 74.36 2.6
14 037515 Pavla Kofrová Wedra Argus Mapel 2 1 9.35 24.35 62.35 3.1
DIS 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027613 Jana Hořínková Bassira od Hlučínského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013415 Ilona Karlová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060813 Tereza Rulfová Lili DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036410 Jitka Kuhnová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037011 Jiřina Škachová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010709 Barbora Doudová Mates DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000610 Jana Šrumová Engy Zářivá Večernice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017515 Lukáš Karel Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036910 Jana Hořínková Kenya Zaječická Horka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS